Povedali by ste, že aj steny môžu byť aktívne?

Povedali by ste, že aj steny môžu byť aktívne?

22. 11. 2011 Zdieľať

Slovíčko aktívne je pre dnešnú dobu naozaj veľmi príhodné – sami sa snažíme hýriť aktivitami, aktívne trávime svoj voľný čas, svoj domov aktívne pretvárame a snažíme sa v jeho prípade o dokonalosť.

— Advertorial spoločnosti COLORLAK a.s. —

 

Čo to však znamená, ak povieme o stene či múre v domácnosti, že je aktívna?

Nový rozmer chápania dodala tomuto prívlastku už tradičná spoločnosť COLORLAK. Aktívna stena je pojem, s ktorým sa naďalej budeme stretávať čím ďalej tým častejšie. Za tzv. aktívnu stenu môžeme označiť takú, ktorá sa, okrem toho, že môže v domácnosti skvele vyzerať, stará tiež o to najcennejšie, čo máme – naše zdravie!

Unikátny výrobok, o ktorom toho budeme v budúcnosti iste veľa počuť, totiž práve prichádza na slovenský trh.


Povedali by ste, že aj steny môžu byť aktívne?

1045761
Colorlak, a.s.


Povedali by ste, že aj steny môžu byť aktívne?

1045765
Colorlak, a.s.

AKTÍVNA NANOSTENA FN2 je názov unikátneho bezfarebného náteru, ktorého aplikácia na stenu či strop vo vašom domove vytvorí z obyčajnej steny aktívneho likvidátora nebezpečných organických škodlivín, ako sú vírusy, baktérie, alergény, plesne a ďalšie zdravie ohrozujúce organické mikročastice.
 
Tzv. tekutá čistička vzduchu, ako sa tento fenomén tiež nazýva pre jeho jednoduchosť a obrovskú účinnosť, je produkt, za ktorého zrodom stojí znamenitý objav českých vedcov.

Je založená na princípe tzv. fotokatalýzy, keď sú splodiny organického pôvodu pri strete s fotokatalytickým náterom rozložené na neškodný oxid uhličitý a vodu.

 

Pre koho je AKTÍVNA NANOSTENA FN2 určená?

Odpoveď je veľmi jednoduchá – pre všetkých! Ste alergikmi, trpíte často angínou, chrípkami alebo vás trápi zapáchajúca domácnosť od dymu a iných výparov? Tekutá čistička vzduchu AKTÍVNA NANOSTENA FN2 odstraňuje z miestnosti všetky splodiny organického pôvodu, ničí plesne, vírusy či mikróby a ľahko si poradí so zápachom obťažujúcim domácnosť – či už ide o zápach z cigaretoveho dymu, alebo nepríjemné výpary, napríklad všetkým známe zápachy z kuchyne, ktoré vznikajú pri smažení pokrmov, apod. A navyše – voči obyvateľom domácnosti vr. detí aj domácich maznáčikov je celkom neškodná!

 

Aktívna stena FN2 dokáže za 24 hodín pôsobenia zničiť až 90 % škodlivých organických látok!


Povedali by ste, že aj steny môžu byť aktívne?

1045763
Colorlak, a.s.

 

Najzaručenejšie referencie? Detské zdravie!

Tekutá čistička vzduchu AKTÍVNA NANOSTENA FN2 bola otestovaná v materskej škole vo Vinařiciach na Kladensku v priestore určenom pre deti s alergiami, astmou a oslabenou imunitou. „Z miestnosti po inštalácii okamžite zmizli všetky pachy,“ opisuje citeľný účinok náteru riaditeľka materskej školy pani Soňa Dvořáková. Z miestnosti sa po čase vytratili aj alergény, ktoré s mikroorganizmami bývajú častou príčinou astmy. Dôkaz účinnosti tekutej čističky vzduchu na seba nenechal dlho čakať – pri vyhodnotení po pol roku prevádzky sa zistilo, že sa chorobnosť detí znateľne znížila!

Urobte teda minimum pre svoje zdravie – natrite steny svojej domácnosti týmto zázrakom a dýchajte už navždy čistý vzduch bez škodlivých látok! Bezporuchová, vysoko efektívna a cenovo prijateľná tekutá čistička vzduchu je totiž malý zázrak! Viac informácií nájdete na www.aktivnastena.sk

Kategória: Farby, materiály Materiály Štýl
Tagy: Colorlak farby
Zdieľať článok