Zdroj: WPC - WoodPlastic

Záhradná terasa od WPC – WoodPlastic vás bude rozmaznávať

08. 02. 2021 Zdieľať

Na čerstvom vzduchu a pritom doma. V prírode a zároveň v maximálnom pohodlí. Záhradná terasa je viac než len architektonický prvok. Umožňuje vám venovať sa aktívne záľubám, tráviť čas v kruhu blízkych, vyvádzať s deťmi, ale aj v pokoji relaxovať po namáhavej práci. Dôležité je vybrať si takú terasu, ktorá vám bude dlho a dobre slúžiť bez toho, aby ste do nej museli opakovane investovať peniaze, čas a nervy.

A práve to sú kľúčové dôvody, prečo stále viac ľudí prichádza na chuť terasám z WPC, teda z kompozitu dreva a kvalitného plastu. Je však potrebné vybrať si správne. Lacné drevoplastové dosky, najčastejšie s dutým profilom a väčšinou neznámeho pôvodu, vám kvalitnú terasu rozhodne nezaručia. Práve naopak.

záhradná terasa

Terasa produktovej rady Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Existuje alternatíva, pri ktorej budete mať istotu, že sa nepopálite? Áno. A priamo v susedstve. Česká spoločnost WPC – Woodplastic vyrába dosky pomocou špičkovej americkej laserovej technológie a zo starostlivo vyberanej drevnej múčky, obohatenej o zdravotne nezávadný polyetylén rovnakého typu, aký sa používa v zdravotníctve.

záhradná terasa

Terasa produktovej rady Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Dosky WoodPlastic® odolávajú všetkým rozmarom počasia – dažďu, snehu, mrazu aj UV žiareniu. Sú minimálne nasiakavé a rezistentné voči bazénovej chémii i slanej vode. Produkty sú zdravotne nezávadné a vďaka použitému polyméru HDPE 100% recyklovateľné. Na ich protisklzovom povrchu sa netvoria triesky ani štepy a vďaka plnému profilu sa dosky nekrútia, nedrobia a nelámu.

záhradná terasa so zeleňou

Terasa produktovej rady Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Nielen výroba, ale aj dokonalý servis

Rovnako ako funkčné vlastnosti je dôležité i estetické hľadisko a vo firme WPC – Woodplastic si dávajú veľmi záležať na tom, aby ich terasy pôsobili dostatočne reprezentatívne. Záujemcovia si môžu vybrať z veľkého množstva rôznych druhov povrchov príjemných na dotyk a z prirodzene pôsobiacich farebných odtieňov.

Terasa s výhľadom

Terasa produktovej rady Terafest.Zdroj: WPC – WoodPlastic

Terasy od WPC – Woodplastic patria k tomu najlepšiemu, čo si momentálne môžete na Slovensku zaobstarať. A nie je to len kvôli atraktívnym a funkčne dokonalým doskám. To, čím sa ponuka tejto firmy najviac líši od hromady neznačkových dutých dosiek, sú služby v podobe celorepublikovej siete certifikovaných partnerov a profesionálnych montážnikov.

Kvetiny na terase

Terasa produktovej rady Terafest. Zdroj: WPC – WoodPlastic

Tí sú pripravení venovať sa každému klientovi individuálne a bezplatne. Záujemcom pomôžu vybrať dosky a zadarmo im vypracujú návrh terasy a nezáväznú kalkuláciu, zoznámia ich s podrobnosťami montáže a následne novú terasu profesionálne nainštalujú. Terasy WoodPlastic® si vybralo viac ako 10 000 spokojných zákazníkov. Buďte medzi nimi.

Ďalšie informácie o produktoch WoodPlastic®, inšpiratívne fotografie, kontakty na prejdacov a praktické odporúčania nájdete na woodplastic.sk.

Zdroj: PR článok WPC – WOODPLASTIC a.s.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: kompozitné materiály terasy záhradné sedenie
Zdieľať článok