Okamžité riešenie pre poruchy v domácnosti

10. 10. 2017 Zdieľať

Pohodovú domácu atmosféru občas nabúrajú situácie, ktoré by ste skutočne nečakali. Pokazený plynový kotol, vyhorený istič, upchaté odpadové potrubie alebo vás vymkne celkom nevinný prievan. Ako zohnať čo najrýchlejšie zručného opravára? Už za euro mesačne ho môžete mať nonstop v zálohe.

Havárie v domácnosti za vás vyrieši tradičný dodávateľ elektriny a plynu na strednom Slovensku, spoločnosť Stredoslovenská energetika, a.s., (SSE), ktorej služby a produkty využíva takmer 700 tisíc zákazníkov. Vo svojej ponuke má aj asistenčnú službu pre domácnosti, ktorá vám podá pomocnú ruku pri nečakaných situáciách. Ak si aktivujete službu SSE Opravár alebo SSE Opravár PLUS získate istotu, že v nepríjemnej situácii nezostanete bez pomoci.

SSE Opravár – prvá pomoc už za jedno Euro 

V základnom variante asistenčných služieb SSE Opravár (za euro mesačne) máte k dispozícii pomoc elektrikára i plynára a ako novinku už aj opravu plynového kotla! Výška jednorazovej opravy, ktorú špecialisti vykonajú bezplatne, je ohraničená sumou 200 eur. 

Ak sa rozhodnete pre aktiváciu rozšíreného variantu – SSE Opravár PLUS (za 1,9 eura mesačne) okrem elektrikára a plynára si zabezpečíte aj pomoc kúrenára, inštalatéra, sklenára a zámočníka, ktorý pomôže nielen s dverami od bytu či domu, ale aj so zablokovanými dverami auta. Služba SSE Opravár PLUS má finančný limit na jednorazovú opravu až 800 eur a máte nárok aj na telefonickú právnu konzultáciu, zabezpečenie náhradného ubytovania a sťahovacie služby, ak sú potrebné. Výhodou oboch variantov je, že uvedený finančný limit sa vzťahuje na každú udalosť počas roka a počet udalostí za rok pritom nie je obmedzený. 

Nečakaná porucha? Stačí zavolať!  

Nepredvídané udalosti a poruchy v domácnosti vás už nezaskočia. Ak sa ocitnete v problémoch, už nemusíte súrne zháňať kontakt na konkrétneho odborníka. Asistenčná linka SSE Opravár je dostupná nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí zavolať a operátor vám podľa opísania problému pošle profesionálnu technickú pomoc, ktorá najneskôr do dvoch hodín príde a dá všetko do poriadku

Viac informácií nájdete na www.sse.sk/sseopravar  alebo na infolinke 0850 444 888. 

ZDROJ PR článok spoločnosti Stredoslovenská energetika, a. s.

Kategória: Aktuality
Tagy: domácnosť oprava
Zdieľať článok