Zľavy na stavbu domu so šekovou knižkou

09. 06. 2014 Zdieľať

Chystáte sa tento rok stavať rodinný dom? Nakúpte si materiál na hrubú stavbu značky Heluz - ako bonus dostanete šekovú knižku Heluz s atraktívnymi zľavami, s ktorou ušetríte za vonkajšie aj vnútorné komponenty vášho nového domova.

Majiteľovi stavby ju odovzdá technicko-obchodný poradca spoločnosti, aby mu osobne vysvetlil, ako využiť ponúkané bonusy práve pre jeho dom. „Našim zákazníkom dodávame tehly s najlepšími tepelnoizolačnými parametrami na slovenskom trhu a k tomu im chceme dať ešte niečo navyše. Preto do našej šekovej knižky starostlivo vyberáme firmy, ktoré pri stavbe domu dokážu svojimi produktmi a službami naozaj pomôcť,“ hovorí marketingový manažér spoločnosti HELUZ Miroslav Mařík.


Zľavy na stavbu domu so šekovou knižkou

Zľavy na stavbu domu so šekovou knižkou
Heluz

V súčasnosti je v šekovej knižke ponuka až ôsmich firiem. So zľavou si vďaka nej zaobstaráte pre váš domov kúpeľňový sortiment, kľučky či montáž vnútorných dverí, vzduchotechniku, zľavu dostanete aj na vypracovanie Energetického certifikátu budovy, energetického posudku, energetického auditu aj na termovízne meranie.

Okrem toho vám zadarmo sprostredkuje 15 m2 tepelnoizolačnej omietky alebo 10 m2 samonivelačnej stierky, ďalej diaľkové ovládanie vonkajšieho tienenia, výber drevenej dekorácie sekčných garážových brán, odkvapové žľaby či pojazd bazénového zastrešenia a 5-ročný servis bazéna. Ponuka bonusov v šekovej knižke HELUZ sa bude ešte rozširovať, preto sledujte web www.heluz.sk/sekova-knizka-heluz.

Kategória: Aktuality
Tagy: Heluz rodinný dom stavba domu
Zdieľať článok