Zvýšte IQ svojej domácnosti!

Zvýšte IQ svojej domácnosti!

21. 05. 2013 Zdieľať

Aj vaša domácnosť môže byť inteligentná a starať sa o seba sama. To, čo bolo pred pár rokmi neskutočný luxus si dnes môže dovoliť každý z nás.

Inteligentné môže byť vo vašej domácnosti takmer všetko. Zautomatizovať si môžete kúrenie a klimatizáciu, osvetlenie a tienenie, vstup a brány, ale i bezpečnostné prvky. Čo vám to prinesie?


taphome

taphome

1. Úspora nákladov na bývanie

Vaše kúrenie môže ísť podľa týždenného programu, ktorý nastavíte pohodlne na web stránke. Pre každú izbu si môžete nastaviť inú teplotu, podľa potreby. Ak nebudete cez víkend doma, kúrenie môžete stlačením jedného tlačidla uviesť do úsporného režimu. Keď sa vraciate domov, môžete kúrenie cez smartfón znovu zapnúť na komfortnú teplotu a tešiť sa z príjemne vykúreného domova. Automaticky šetríte na kúrení i vtedy, keď otvoríte okno alebo zapnete alarm.

2. Komfort a pohodlie domácnosti

Boja sa vaše deti pri zaspávaní? Lampu v detskej izbe môžete stmievať postupne, aby nesvietila celú noc. Farbu osvetlenia môžete kedykoľvek meniť, podľa toho, či práve raňajkujete, alebo máte párty.  Odchádzate z domu? Jedným tlačidlom jednoducho vypnete všetky svetlá. Aby ste zatiahli žalúzie, nastavili intenzitu svetla a zapli aparatúru domáceho kina nemusíte urobiť ani krok od svojho obľúbeného kresla. Všetko riadite pohodlne, jedným diaľkovým ovládačom.

3. Ochrana a bezpečie

Systém monitoruje zámky a stav otvorenia okien a dverí, keď odchádzate. Pohybové a dymové detektory sústavne monitorujú priestor nielen vnútri, ale aj vonku. Slnko stále pečie a hrozí prehriatie bytu? Žalúzie sa vám samé zatiahnu. Zavlažovanie sa zapne iba vtedy, keď predpoveď počasia nehlási dážď. Navyše, špeciálny detektor vás upozorní na únik vody skôr, ako vytopíte susedov.  

Naozaj žiadne science fiction?

Vďaka novej technológii, ktorá komunikuje vzduchom je inštalácia jednoduchá, rýchla, bez prachu z vŕtania. Automatizovať viete čokoľvek z uvedeného a kedykoľvek sa môžete rozhodnúť rozšíriť rozsah funkcionality. Pre káblovú automatizáciu rodinného domu sa museli záujemcovia rozhodnúť už v čase jeho stavby a stála okolo 20 000 tisíc eur. Dnes ju môžete inštalovať kedykoľvek sa rozhodnete a zaplatíte do 2 000 eur.


Zaujala vás automatizácia?
Dohodnite si bezplatnú konzultáciu na tel. čísle 0903 200 207 alebo cez www.taphome.sk
 

Kategória: Aktuality
Tagy: domácnosť taphome
Zdieľať článok