Zdroj: Candy Hoover

Čistička vzduchu H-PURIFIER 700: čistí, zvlhčuje a prevonia

07. 06. 2021 Zdieľať

Značka Hoover predstavuje úplne novú kategóriu v rámci svojho portfólia – čističky vzduchu H-PURIFIER. Na trh uvádza štyri modely s odlišnou výbavou – čističku vzduchu H-PURIFIER 300, čističku vzduchu s aróma difuzérom H-PURIFIER 500 a najvyššiu radu čističiek vzduchu s funkciou aróma difuzéra a zvlhčovača H-PURIFIER 700.

Ich multisenzorový systém pravidelne monitoruje kvalitu ovzdušia v domácnosti a hladinu CO, stráži úroveň znečisťujúcich látok a zachytáva alergény, pele aj baktérie. Zabudovaný zvlhčovač vzduchu zaistí správnu úroveň vlhkosti pre lepšie dýchanie, aróma difuzér s esenciálnymi olejmi váš domov prevonia. Praktický je Nočný režim pre čistotu vzduchu aj v priebehu spánku bez rušenia alebo funkcia H-Biotics pre dezinfekciu povrchov. Spoločne s inteligentným pripojením k mobilnej aplikácii hOn tak prináša perfektné riešenie proti sezónnym alergiám, pre rodiny s dětmi, aj osoby trpiace respiračnými chorobami.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

360° prúdenie vzduchu a trojstupňová filtrácia

Valcový tvar H-PURIFIER 700 umožňuje efektívnejšie prúdenie vzduchu v rozpätí 360 ° v porovnaní s plochými čističkami vzduchu, čistička je vhodná aj do veľkých izieb, garantuje vyčistenie 20 m2 miestnosti za 9 minút. Trojstupňovú filtráciu H-Trifilter tvorí vonkajšia vrstva, ktorá funguje ako primárny filter pre zachytenie prachu a zvieracích chlpov, H13 HEPA filter tvorí druhú vrstvu a zachytáva najjemnejšie častice až do veľkosti 0,3μm ako sú prachové častice PM 10 a PM 2,5, baktérie, plesne, pele, roztoče. Aktívny uhlíkový filter je treťou vrstvou a postará sa o pachy a nebezpečné plyny, NO2, VOC, CH20.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

Multisenzorový monitoring kvality vzduchu a hladiny CO

Inteligentné senzory s laserovou technológiou kontrolujú kvalitu vzduchu v reálnom čase, nepretržite monitorujú teplotu a relatívnu vlhkosť v domácnosti. Strážia úroveň znečisťujúcich látok (PM 10 a PM 2,5), plynov (VOC), oxidu uhoľnatého. Indikátor hladiny polietavého prachu (PM) detekuje množstvo častíc PM 10 a PM 2,5 raz za sekundu a senzor prítomnosti plynov (prchavých organických zlúčenín), ktoré môžu pochádzať z čistiacich prostriedkov, rozpúšťadiel, kozmetiky a nábytku, každých 20 sekúnd. Senzor hladiny CO vás upozorní pri prekročení limitu akustickým signálom a zároveň notifikáciou v mobilnej aplikácii hOn.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

Zvlhčovač vzduchu a aróma difuzér

Zabudovaný zvlhčovač vzduchu v najvyššej rade H-PURIFIER 700 s nádržkou na vodu s veľkosťou 1,2 l zaistí správnu úroveň vlhkosti pre lepšie dýchanie. V nastaveniach je možné zvoliť relatívnu vlhkosť 40, 55 a 70 %. Ďalšie nastavenia na mieru možno vykonať v mobilnej aplikácii hOn, ktorá okrem ovládania na diaľku zbiera dáta o čistote vzduchu v domácnosti alebo napríklad upozorní, kedy je potrebné vyčistiť filter alebo doplniť nádržku zvlhčovača. Súčasťou je tiež aróma difuzér s esenciálnymi olejmi pre prevoňanie domova. Vybrať si môžete z niekoľkých vôní H-ESSENCE, fľaštička esenciálneho oleja je súčasťou balenia. Ľahko si môžete nastaviť intenzitu vône buď priamo na displeji alebo rovno v aplikácii hOn. Praktický je Nočný režim pre čistotu vzduchu aj v priebehu spánku bez vyrušenia. Rodiny s deťmi ocenia detský zámok.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

Dezinfekcia priestoru a vlastné nastavenie pre alergikov

Špeciálny prírodný roztok probiotík H-Biotics pomáha s dezinfekciou povrchov a zbavuje tak váš domov všetkých baktérií. H-Biotics je po zapnutí funkcie rozšírený do vzduchu a prispieva k dezinfekcii povrchov a objektov v miestnosti a zabraňuje šíreniu nebezpečných mikroorganizmov ako sú mikróby a baktérie. Alergici ocenia možnosť vytvorenia vlastného profilu v aplikácii hOn. Nastavia si presne tie alergény, na ktoré sú citliví a čistička tak bude strážiť to, čo potrebujú, prispôsobí tomu svoje fungovanie a systém notifikácií a pomôže zaistiť čistejšie a zdravšie prostredie.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

Táto čistička vzduchu je prvou lastovičkou chystaného H-ABITAT trojicu prepojených spotrebičov. H-SCANNER pre monitoring kvality vzduchu a úrovne usadeného prachu, ktorý dá automaticky pokyn čističke vzduchu H-PURIFIER 700 a robotickému vysávaču H-GO 700.

Red Dot Award 2021 pre H-PURIFIER 700

Čističky vzduchu H-PURIFIER 700 získali prestížne dizajnové ocenenie Red Dot Award 2021 a zaradili sa medzi víťazov kategórie Produktový dizajn 2021. Red Dot Award každoročne zhromažďuje na 18 tisíc príspevkov od dizajnérov, spoločností a organizácií z viac ako 70 krajín sveta, o ich zaradení medzi víťazov rozhoduje medzinárodná odborná porota s približne 40 členmi, ktorá tento rok ocenila viac ako 6 500 produktov.

Čistička vzduchu smart ovládanie

Zdroj: Candy Hoover

Minimalistický ale vysoko funkčný dizajn našich čističiek vzduchu uspel v silnej konkurencii, o ich vzhľad sa totiž postaral v Taliansku veľmi známy dizajnérsky tím Momo Design, rovnako ako napríklad v prípade tyčového vysávača H-FREE 500, ktorý sa ocenením Red Dot Award pýši od minulého roka.

Zdroj: PR článok Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: aromaterapia baktérie v domácnosti čističky vzduchu kvalita vzduchu vlhkosť vzduchu zvlhčovač vzduchu
Zdieľať článok