Zdroj: Protherm

Spoznajte nové riešenie pre teplo a teplú vodu

26. 05. 2021 Zdieľať

Viac inovatívnych funkcií a väčší komfort u vás doma. Ak sa rozhodnete pre najmodernejší kondenzačný kotol, bude pracovať efektívne a (v porovnaní s tým starým) ušetrí počas prevádzky takmer tretinu plynu.

Pre byty, viacgeneračné domy, dvojdomy či dve bytové jednotky naraz máme pre vás praktické riešenie. Ide o závesný plynový kondenzačný kotol Tiger Condens (20 kW alebo 30 kW, A+/A) značky Protherm. V chladnejších mesiacoch roka zabezpečí vykurovanie a (vďaka dvom zabudovaným 21 l zásobníkom teplej vody) aj komfort v kuchyni i kúpeľni. Umožňuje súčasný odber teplej vody z viacerých miest domácnosti, bez problémov či výkyvov jej teploty.

Kondenzačný kotol v dome

Zdroj: Protherm

Dokáže konkurovať aj zariadeniam so samostatným veľkým zásobníkom. Kotol dosahuje vyššiu úsporu aj nižšie emisie tým, že svoje spaľovanie automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu. Zároveň sa učí, riadi sa podľa zvykov konkrétnej domácnosti. Pamätá si napríklad, kedy a koľko horúcej vody sa minulo. Má nový dotykový displej a môže spolupracovať s tepelným čerpadlom i solárnou zostavou.

Viac na www.protherm.sk

Zdroj: Protherm

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: inteligentné ovládanie kondenzačné kotly ovládanie vykurovania solárne systémy úspora vykurovanie
Zdieľať článok