Varenie hodné 21. storočia

27. 12. 2013 Zdieľať

Nový elektrický hrniec MultiCooker od Philipsu dokáže variť, fritovať i grilovať. Oceníte ho pri zariaďovaní prvej domácnosti, či na internáte, ale tiež na chate alebo na dovolenke v kempe. MultiCooker nahradí mnohých pomocníkov ako parný hrniec, fritézu, či panvice. Uvarí vám plnohodnotný obed – od polievky, cez cestoviny, dusené mäso, až po koláč, džem, dokonca jogurt.

So šikovnou rúčkou je hrniec ľahko prenosný, a tak si aj v cudzine môžete vychutnať pohodlie domácej stravy. Stačí k tomu obyčajná elektrická zásuvka. Poteší tiež, že do varenia vnáša kontrolu –  umožňuje rýchlu a automatickú prípravu chutných jedál bez potreby dozoru. Nastaviť si môžete jeden z dvanástich programov, zvoliť si čas varenia i odklad až do 24 hodín. 


Varenie hodné 21. storočia

Varenie hodné 21. storočia
Philips

Neskutočne všestranný, pekelne jednoduchý. Či už ste kuchár – začiatočník alebo pokročilý, rozhodne sa „nepopálite“. Po vlastnej skúsenosti s Multicookrom som presvedčený, že vám ušetrí množstvo času a energie,“ hodnotí známy šéfkuchár Zdeněk Pohlreich.

Špeciálne pre Multicooker pripravil knihu receptov, ktorá je súčasťou každého balenia. Nechajte sa inšpirovať videom na jednoduchý a lahodný koláč Sponge Cake.  

 

Tipy na recepty a tiež viac informácii nájdete na www.multicooker.sk. Cena 129,99 €.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: hrniec varenie
Zdieľať článok