Dvojfarebné trendové atrakcie: Kaldewei vsádza pri voľne stojacich vaniach na kúpanie na štýlové kontrasty
Zdroj: Kaldewei

Dvojfarebné trendové atrakcie: Kaldewei vsádza pri voľne stojacich vaniach na kúpanie na štýlové kontrasty

30. 03. 2021 Zdieľať

Odvaha priznať farbu. S Classic Duo Oval podčiarkuje Kaldewei tento rok nanovo zvláštny cit pre dizajnové trendy.

Classic Duo Oval – najvyššie nároky na dizajn v nových dvojfarebných variantoch

Voľne stojace vane na kúpanie tohto radu sú teraz dostupné v celej škále moderných dvojfarebných variantov – v jednom z aktuálnych dizajnových trendov. Okrem toho možno Classic Duo Oval kúpiť v jednom z odtieňov úplne novej palety farieb: kolekcia Coordinated Colours. Bohaté spektrum farieb dodá luxusnej smaltovanej oceli teplé tóny sivej, mäkkú béžovú alebo ušľachtilú čiernu farbu.

Dokonalá samota vo dvojici – Classic Duo Oval presviedča vzhľadom i komfortom

Dvojfarebné vane na kúpanie v modernej kúpeľni jednoducho musíte mať. A zvlášť pri voľne stojacich modeloch vytvára dvojfarebný dizajn skutočný „wow efekt“. S radom Classic Duo Oval oslavuje Kaldewei samotu vo dvojici hneď dvakrát: základný oválny tvar, dve identické chrbtové opierky a odtok umiestnený uprostred vane umožňujú, že aj vo dvojici sa možno úplne pohodlne a komfortne kúpať. Ušľachtilý panel zdôrazňuje vysokú kvalitu dizajnu a umožňuje postaviť vaňu úplne voľne v priestore.

Moderné meradlá harmónie farieb a hodnoty

Purizmus a prostá elegancia, dve vlastnosti charakterizujúce Classic Duo Oval ponúkame aktuálne v úplne individuálnom vzhľade. Možnosti farebných kombinácií tak umožňujú bezprostredne zažiť moderný dizajn aj v kúpeľni. Intenzívne farby smaltu vytvárajú harmonický celkový efekt alebo prekvapujú zaujímavými kontrastmi s panelom vane, ktorý je dostupný v alpskej bielej, alpskej bielej matnej, čiernej lesklej a lávovej čiernej matnej. Premyslený koncept širokej škály farieb umožňuje nepreberné množstvo kombinácií a vytvára nové meradlá, pokiaľ ide o harmóniu farieb a hodnotu. Okrem Centro Duo Oval môžete kúpiť tiež voľne stojace modely Conoduo a Ellipso Duo Oval s farebným panelom.

Zdroj: KALDEWEI

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: farby do kúpeľne interiérový dizajn sanita trendy v kúpeľni vane
Zdieľať článok