Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny CADURA od SanSwiss – tvarované vodou, inšpirované prírodou

31. 10. 2022 Zdieľať

Pri navrhovaní jedinečných sprchovacích kútov CADURA sa spoločnosť SanSwiss inšpirovala elementom vody. Jemné a výrazné línie pántov a profilov symbolizujú hladkosť a jednoduchú estetiku. Ergonomické a plne funkčné madlo slúži na pohodlné otváranie a zatváranie sprchových dverí.

Rad CADURA je kombináciou sofistikovaného designu, dokonalej ergonómie a kvalitných materiálov. Ponúka vysokú funkčnosť, ktorú môžete v dnešnej dobe očakávať od modernej sprchovej zásteny. K dispozícii sú v sortimente SanSwiss krídlové aj posuvné sprchové dvere.

Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra, sú vybavené zdvihovým mechanizmom, ktorý uľahčuje otváranie dverí a bráni predčasnému opotrebovaniu tesnenia. Na vnútornej strane sa nachádzajú zapustené pánty, vďaka ktorým je čistenie sprchových dverí jednoduchšie.

Elegantné posuvné sprchové dvere disponujú Soft open/close systémom, ktorý zaistí tichý chod otvárania i zatvárania dverí. Sprchové dvere je možné jednoducho odklopiť a pohodlne vyčistiť. Krídlové aj posuvné sprchové dvere majú prahovú lištu pre optimálnu tesnosť. Sprchové zásteny CADURA vyrába SanSwiss zo 6mm tvrdeného skla opatreného antiplakovou úpravou Aquaperle pre elimináciu vodného kameňa.

SanSwiss ponúka sprchové zásteny CADURA v tradičnom aluchróme, vo sviežej matnej bielej farbe, v exkluzívnej čiernej matnej farbe a tiež v luxusnej zlatej lesklej farbe s čírym sklom a s dekorovým sklom Shade (sieťotlač na vonkajšej strane skla) a Screen.

Luxusná kúpeľňa

Zdroj: SanSwiss

Atraktívne Walk-in zásteny CADURA

V ponuke sú tiež atraktívne Walk-in zásteny CADURA, ktoré ponúkajú nielen komfortné sprchovanie, ale aj moderný vzhľad.

Upratovanie Vašej kúpeľne môže byť aj zábava!

Jarné, vianočné či bežné pred plánovanou návštevou – upratovanie pozná každý z nás a vie, aký náročný dokáže byť. Veľakrát býva nočnou morou a väčšina z nás ho odkladá. Obzvlášť náročné je upratovanie kúpeľne a koľkokrát aj čistiace prostriedky z obchodu nevyčistia nečistoty tak dôkladne, ako by mali. SanSwiss odporúča na sprchové kúty svoje čistiace prostriedky.

Univerzálny SanSwiss Protect Cleaner je produkt na čistenie sprchových zásten, ich pánty, sklo aj profily. Ochráni sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle pred nečistotami a navyše dodá do Vašej kúpeľne sviežu, príjemnú vôňu! Na sklá sprchových zásten je ideálnym pomocníkom SanSwiss Glass Cleaner.

Extra silný čistiaci prostriedok pre sprchové zásteny na sklo, profily a pánty slúžiace na odstránenie usadenej špiny a vodného kameňa – taký je SanSwiss Power Cleaner. Je vhodný na čistenie skiel s antiplakovou úpravou Aquaperle. Na sklo sprchovej zásteny je ideálna aj plastová či kovová stierka od SanSwiss. Pre sprchové vaničky odporúčame Clean&Shine čistiacu a ochrannú pastu, ktorá leští a chráni povrchy v kúpeľni bez poškodenia. Vďaka šikovným prípravkom od SanSwiss bude upratovanie kúpeľne jednoduchšou záležitosťou a stane sa príjemnou súčasťou Vášho života.

Sprchové vaničky od SanSwiss

Sprchové zásteny aj Walk-in zásteny rady CADURA je možné inštalovať priamo na dlažbu alebo na sprchovú vaničku. Ako už bolo povedané, SanSwiss ponúka aj praktické sprchové vaničky z radov ILA a LIVADA. Sprchové vaničky ILA poskytujú nadčasový dizajn s moderným krytom sifónu rôznych farieb. Jedinečným a čistým dizajnom vynikajú sprchové vaničky LIVADA.

Superploché sprchové vaničky od SanSwiss s výškou 30, 35 alebo 37 mm sú vyrobené z kvalitného liateho mramoru. Tlmia hluk, poskytujú tepelnú izoláciu a je možné ich inštalovať na podlahu alebo na nožičky s predným panelom. Všetky sprchové vaničky spĺňajú európsku normu EN 14527:2006.

Viac informácií sa dozviete na webových stránkach SanSwiss.

Zdroj: PR článok SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: čistiace prostriedky kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové vaničky upratovanie Walk-in zásteny
Zdieľať článok