Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny SanSwiss TOP-LINE S: komfort a nadčasový štýl za prívetivú cenu

10. 03. 2021 Zdieľať

Nadčasový dizajn, všestranný komfort a kvalitné materiály - to sú sprchové kúty TOP-LINE S.

V ponuke TOP-LINE S nájdete tri základné farebné prevedenia sprchové zásteny – aluchróm (lesklý strieborný), biela (lesklá) a matný elox (matný strieborný) a podľa modelu až päť variantov skiel. Drobné plastové dieliky a madlo sú chrómované. Novinkou radu TOP-LINE S je štvrťkruhová sprchová zástena TLSR s rádiusom 550 mm v najobľúbenejšom čírom skle.

TOP-LINE S - Štvrťkruh s dvojdielnymi posuvnými dverami (TLSR)

TOP-LINE S – Štvrťkruh s dvojdielnymi posuvnými dverami (TLSR) Zdroj: SanSwiss

Špeciálne kolekcie sú potom sprchové kúty TOP-LINE S BLACK LINE so všetkými pohľadovými dieliky v expresívne matnej čiernej farbe a klasickým čírym sklom.

Sprchovací kút TOP-LINE S možno zvoliť s krídlovými dverami a otváraním von aj dovnútra alebo s posuvnými dverami. Posuvné dvere sprchovej zásteny TOP-LINE S sa dajú ľahko čistiť vďaka systému vyklápania. Pre ľahký a tichý chod majú posuvné dvere dvojité pojazdové kolieska a doraz pojazdu dverí.

TOP-LINE S BLACK LINE - Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine - bezbariérové ​​+ Bočná stena (TLS2 + TOPF2)

TOP-LINE S BLACK LINE – Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine – bezbariérové ​​+ Bočná stena (TLS2 + TOPF2) Zdroj: SanSwiss

Štandardná výška 2000 mm a široký vstup vám zabezpečia komfort pri sprchovaní. Ľahkej údržbe 6mm bezpečnostného skla potom výrazne napomáha Antiplaková úprava Aquaperle.

Sprchové zásteny TOP-LINE S sú čiastočne rámové a tak poskytujú veľmi dobrú ochranu proti striekajúcej vode. Možný je však aj variant bez spodného rámového dielu, ktorý umožňuje bezbariérový vstup do sprchovej zásteny.

SanSwiss je špecialista na atypické riešenia a preto aj sprchové zásteny TOP-LINE S je možné vyrobiť v atypických rozmeroch, s výrezmi či skosením.

Zdroj: PR článok SanSwiss

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sprchovacie kúty sprchové zásteny
Zdieľať článok