Dizajnový radiátor v kúpeľni

Studio Collection – dizajnovo vydarené a súčasne mimoriadne funkčné

31. 10. 2022 Zdieľať

Radiátory z nového radu Zehnder Studio Collection nie sú určené na to, aby boli skryté a nenápadné. Naopak, sú dizajnovým prvkom, ktorý do miestnosti a jej atmosféry vnáša jednoznačný výraz – buď ako vkusná súčasť architektonického riešenia, alebo ako nápadný kontrast.

Vzhľadovo atraktívne radiátory radu Studio Collection predstavujú tú najvyššiu kvalitu Zehnder. Hlavnú úlohu tu hrá inovatívny dizajn a technológia, rovnako ako aj ich vzájomná harmónia, v duchu sloganu „when form follows function“, teda „keď tvar nasleduje funkčnosť“.

V tejto novej prémiovej kolekcii nájdete modely ako elektrický vykurovací modul Zehnder Zenia, ale aj pozoruhodný radiátor so skleneným povrchom Zehnder Deseo Verso. Integrácia výrobkov donedávna prezentovaných pod značkou Runtal rovnako zjednodušuje výber a uľahčuje prístup k ucelenej ponuke.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Alban

Funkčný dizajn aj tradícia technologických inovácií

Príjemný a pekný priestor – miesto, kde môžete relaxovať a privítať svojich priateľov. Taký priestor, v ktorom sa skutočne môžete cítiť ako doma. Zehnder Studio Collection oslovuje všetkých, ktorým sa páčia dizajnové výrobky a zároveň vyžadujú vysoko funkčné riešenia.

Preskúmajte kolekciu Zehnder Studio Collection

Inšpirujte sa vybranými produktmi.

Zehnder Alban

Dizajnový koncept stvorený pre puristov – dokonalé línie, ploché strany a pravé uhly. Mimoriadne  praktický hranatý radiátor, na ktorý možno uteráky zavesiť bez námahy jednou rukou.

Zehnder Alban z kolekcie Studio Collection, vyrobený z ručne leštenej vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Jednoduchý elegantný dizajn s príjemne nahriatymi uterákmi, kedykoľvek ich potrebujete. Možnosť inštalácie v pravo- aj ľavoorientovanom vyhotovení.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Alban

Zehnder Archibald

Vždy k vašim službám. Tento unikátny dizajnový radiátor je elegantný a vysoko funkčný.

Zehnder Archibald z programu Studio Collection je dokonalým praktickým kúpeľňovým doplnkom, ktorý nahreje a osuší vaše uteráky a vytvára príjemnú komfortnú klímu. Jeho tvar, vytvorený z jedinej oceľovej rúrky, je natoľko pozoruhodný, nakoľko je jedinečná jeho konštrukcia. Štýlový interiérový doplnok od návrhára Lea Salzeda v sebe spája funkčnosť s výnimočným dizajnom. Dostupný v chróme, ale aj v takmer 50 farbách.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Archibald

Zehnder Chime

Atlét vo svete radiátorov – výkonný, sebavedomý dizajn, zložený z elegantne zaoblených guľatých rúrok. Voľný prístup zo strany umožňuje pohodlné nasunutie a sušenie aj veľkých osušiek.

Zehnder Chime: asymetrický radiátor s guľatým dizajnom, vyrobený z ručne leštenej, vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Môže byť inštalovaný s vodorovnými rúrkami vľavo alebo vpravo. Zehnder Chime oživí vašu kúpeľňu svojou výraznosťou a prináša dodatočný bonus v podobe nádherne zohriatych uterákov.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Chime

Zehnder Folio Belt

So zaujímavým plochým povrchom, plne uzavretým lemovaním a jemne zoštíhlenou siluetou pôsobí Zehnder Folio Belt z programu Studio Collection veľmi príťažlivo, ľahko, akoby sa vznášal. Dizajn tohto radiátora s hĺbkou iba 16 milimetrov bol možný len vďaka vývoju inovatívnych dizajnových prvkov a technológie vykurovania.

Materiál a farbu možno zvoliť tak, aby radiátor harmonicky zapadol do konceptu vášho interiéru alebo vytvoril príjemný kontrast. Lakované povrchy alebo eloxovaný hliník umožňujú teplu elegantne a efektívne prúdiť do miestnosti.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Folio Belt

Zehnder Zenia

Revolučný elektrický vykurovací modul Zehnder Zenia vyhrieva kúpeľňu infračervenými sklenenými sálavými dvierkami a výkonným vykurovacím ventilátorom. To všetko v jedinom zariadení v minimalistickom dizajne, ktorý možno dokonale začleniť do modernej kúpeľne.

Zehnder Zenia rýchlo dodáva príjemné teplo a zaisťuje maximálny komfort v kúpeľni nezávisle od systému ústredného vykurovania. Jednoduché a intuitívne ovládanie základných funkcií umožňuje dotykový panel. Individuálne nastavenie programov a intervalov nahrievania osušiek pohodlne zariadite prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Dizajnový radiátor v kúpeľni

Zdroj: Zehnder Zenia

Dizajnové radiátory z kolekcie Studio Collection predstavujú vysokú kvalitu Zehnder v spojení s jedinečnosťou, dôrazom na detail a exkluzivitu.

Ďalšie modely nájdete v online prehľade, ale tiež vo vytlačenom katalógu Hrejivé teplo.

Prehľad dizajnových radiátorov vrátane kolekcie Zehnder Studio Collection

Zdroj: PR článok Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: dizajnové radiátory elektrické vykurovanie radiátory do kúpeľne
Zdieľať článok