Zdroj: ABB

Dverový zvonček prepojený s mobilom? Najnovšia vychytávka od ABB

18. 05. 2021 Zdieľať

Domový vrátnik s wifi - Inteligentný domový vrátnik je už dnes neodmysliteľnou súčasťou moderného bývania. Je pritom jedno či ide o rodinný dom alebo viacpodlažnú bytovku, o novostavbu či rekonštrukciu staršieho paneláka. Stráži a chráni Vaše súkromie, kontroluje, pamätá si a informuje aj o zmeškaných návštevách. Závisí len od vás, ktoré z vlastností sú pre vás dôležité a ktoré si z jeho portfólia vyberiete. Ani v prípade väčších bytových jednotiek nemusíte robiť kompromisy. Tie moderné, sú modulárne a flexibilné, so všetkými funkciami pre jedného i viacerých účastníkov. Tak ako Welcome Midi od ABB. Ten má navyše novinku – vnútornú stanicu s WiFi pripojením.

Domový videotelefón ABB Welcome Midi s displejom 4,3´´ a Wifi signálom môžete spárovať s mobilným telefónom. Prostredníctvom mobilu sa tak dozviete, že vám niekto zvoní pri bránke či vchodových dverách. Nezáleží pritom kde sa práve nachádzate. Dokonca môžete s návštevou viesť aj videohovor a v prípade, že je to poštár či kuriér dohodnúť sa so susedom na prevzatí pošty.

Domový vrátnik s wifi

Zdroj: ABB

Vnútornú jednotku môžete spárovať s viacerými mobilnými číslami a tak v prípade, že ste si zabudli kľúče, aj vaše dieťa so slúchadlami na ušiach a mobilom v ruke, zvonenie počuť bude. Spárovanie vnútornej WiFi stanice s mobilom je pritom veľmi jednoduché. Potrebujete mať však nainštalovanú appku ABB-Welcome, ktorú vyhľadáte prostredníctvom Obchod play vo vašom mobilnom telefóne. Je voľne dostupná pre Android i iOS. Postup párovania nájdete aj vo videonávodoch na webe.

Mobilná aplikácia zvonček

Zdroj: ABB

Domový vrátnik ABB Welcome Midi s Wifi vám poskytne mimoriadne kvalitný obraz so širokým pozorovacím uhlom 160° a vysokou vernosťou farieb. Jeho čistý dizajn s lesklým bielym povrchom pôsobí veľmi elegantne a ukáže v každom interiéri. Má štíhly tvar a inštaluje sa na povrch alebo omietku. Jeho funkcie si môžete sami prispôsobiť. Slúžia na to dve programovateľné tlačidlá, ktoré sa dajú využiť aj na prípadné otváranie príjazdovej brány či garáže. V tomto prípade  stačí ho doplniť   spínacím modulom.

Domový vrátnik s wifi

Zdroj: ABB

Mobilná aplikácia zabezpečuje aj prípadnú automatickú aktualizáciu firmvéru. Komunikácia medzi mobilom a vnútornou WiFi stanicou prebieha šifrovaným prenosom a len medzi spárovanými zariadeniami, ktoré sami potvrdíte. Ochranu dát máte tak plne zaručenú.

Domový vrátnik s wifi

Zdroj: ABB

ABB Welcome Midi s WiFi v skratke:

 • farebný 4,3″ displej
 • 6 kapacitných ovládacích tlačidiel
 • rozdielne zvonenia pre volania od vonkajšieho panelu a zvonenie pri dverách
 • mobilná aplikácia ABB Welcome až pre 8 mobilných zariadení (Android, iOS) 
 • začlenenie 4,3″ videotelefónu do domácej Wi-Fi siete
 • nastavenie 2 programovateľných tlačidiel
 • portál MyBuildings pre vzdialené ovládanie
 • inštalácia priamo na omietku alebo na štandardnú elektroinštalačnú krabicu.
 • stupeň krytia: IP 30
 • pracovná teplota: -5 ° C do +40 ° C
 • rozmery: (v × š × h): 122 × 131 × 18 m

Zdroj: PR článok ABB, s.r.o

Kategória: Dvere, brány
Tagy: inteligentná domácnosť mobilná aplikácia vchodové dvere videotelefóny vypínače wifi
Zdieľať článok