Dokonalý dizajn vďaka skrytej technológii – to je Schiedel SIRIUS

10. 09. 2018 Zdieľať

Predstavuje perfektné spojenie spotrebiča na drevo a komína. Kachle Schiedel Sirius a komínový systém Permeter Smooth Air ponúkajú výnimočnú kombináciu vzájomne harmonizovaných prvkov.

Jednoduchá inštalácia dokonale zladených prvkov ponúka zákazníkovi istotu prevádzkovej bezpečnosti a tepelnú pohodu za každých okolností.

Vďaka technickému riešeniu je zabezpečená dokonalá spolupráca s rekuperáciou. Kachle Sirius sú úplne tesné a nasávajú vzduch na horenie cez komín!


Dokonalý dizajn vďaka skrytej technológii – to je Schiedel SIRIUS

2249169
Schiedel

Použitie krbových kachlí v rekonštrukciách rieši veľmi jednoduchá inštalácia vrátane rýchlej a jednoduchej výstavby komína. Schiedel Sirius vám zabezpečí tepelnú pohodu s atraktívnym vzhľadom pri vysokej prevádzkovej bezpečnosti. 


Dokonalý dizajn vďaka skrytej technológii – to je Schiedel SIRIUS

2249167
Schiedel

Tesnosť zaručuje, že spaliny sú odvedené komínom do exteriéru. Nemusíte mať stále pootvorené okno, aby ste si mohli prikúriť, zohriať sa. V kombinácii s kovovým čiernym komínom Schiedel, ktorý sa postará aj o prívod vzduchu na horenie, vám Schiedel Sírius poskytne bezpečné teplo a minimalizuje tepelné straty.

www.schiedel.sk 

ZDROJ: PR článok spoločnosti Schiedel Slovensko s.r.o.

Kategória: Energia
Tagy: kachle komín kozubové kachle
Zdieľať článok