Nový regulátor pre šetrenie a ovládanie cez smartfón

22. 03. 2021 Zdieľať

Stačí len pár kliknutí na smartfón – a prídete domov z práce do vyhriateho bytu či domu. Tepelný komfort si rýchlo a ľahko nastavíte dokonca aj počas ležania na gauči.

Novinkou pre ovládanie vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody je systémový regulátor sensoCOMFORT. S ním bude vaša domácnosť dokonale pripravená na budúcnosť. Dokáže totiž riadiť až deväť zmiešaných vykurovacích okruhov, a teda aj zložitejšie systémy kúrenia, hybridné a s obnoviteľnými zdrojmi. Ide napríklad o tepelné čerpadlo, solárny systém, kondenzačný kotol, dva až sedem kotlov v kaskáde či centrálne riadené vetranie s rekuperáciou.

Systémový regulátor sensoCOMFORT

Zdroj: Vaillant

Nastavíte si presné teploty i časové intervaly. Prináša rýchlu navigáciu a ovládanie vďaka jasnej štruktúre menu a tiež jednoduché prispôsobenie vykurovania pomocou funkcie asistent inštalácie. S displejom s vysokým rozlíšením a 3,5 palcovou obrazovkou bude obsluha vykurovania pohodlnejšia než kedykoľvek predtým. V kombinácii s internetovým modulom sensoNET vám umožní ľahký prístup ku všetkým hlavným riadiacim funkciám cez bezplatnú aplikáciu sensoAPP v smartfóne či tablete.

Viac na www.vaillant.sk

Zdroj: PR článok Vaillant 

Kategória: Energia
Tagy: inteligentná domácnosť moderné bývanie ovládanie vykurovania vykurovanie
Zdieľať článok