Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Hľadáte niečo nové? Spoznajte naše novinky

14. 04. 2021 Zdieľať

Nechajte sa vniesť do sveta inšpirácií a krásnych realizácií s dlažbami, platňami, múrovými systémami a ďalšími doplnkami v novom katalógu produktov spoločnosti Semmelrock s názvom Inšpirácie pre krajšie mesto, obec, záhradu 2021. Aj tento rok v ňom nájdete viacero noviniek, ktoré vám určite zamotajú hlavu pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia pre vašu terasu či záhradu.

Lusso Vulcano 

Ak chcete svojej terase dodať autentický a jedinečný vzhľad, ideálnym riešením môžu byť platne Lusso Vulcano. Tieto výnimočné platne majú štruktúrovaný povrch, ktorý reprodukuje nezameniteľný vzhľad vulkanického tufu. Elegantnou farbou – granit antracitová a formátom sa hodia najmä k modernému prostrediu. Vybrať si môžete z troch veľkostí, ktoré umožňujú rozličné vzory pokládky.

Dlažba na terase

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Bradstone Mountain Block múr 

Verili by ste, že ide o betónový výrobok? Bradstone Mountain Block vyzerá skutočne ako z prírodného kameňa. Umožňuje postaviť rovné aj okrúhle múry, pričom jednotlivé prvky je možné spájať nasucho i lepením. Bezpečné spojenie zabezpečujú ozubené bloky. Produktový rad Mountain Block si nájde svoje uplatnenie v záhradách, na terasách, múroch či ohraničení kvetinových plôch. Dva existujúce farebné varianty od roku 2021 dopĺňa aj melírovaný bielo-sivý odtieň, ktorý sa prispôsobuje trendu jednoduchých, moderných fasád domov v odtieňoch sivej.

Vyvýšený záhon z tehál

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Penter – tehlová dlažba 

Penter tehlová dlažba vzniká pálením prírodnej hliny. Vyznačuje sa svojou neobmedzenou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Je tiež protišmyková a oderuvzdorná, čo umožňuje jej široké využitie. Rôzne farebné prevedenia tehlovej dlažby Penter vo vás vyvolávajú dojem leta, slnka a príjemnej stredozemnej atmosféry. Zažite to vo svojej záhrade tiež!Semmelrock_penter_dresden_antracitovo-hneda_2

Schodiskový blok 

Neodmysliteľným prvkom členitých pozemkov sú schody, ktoré prepájajú jednotlivé podlažia záhrady. So schodiskovým blokom Semmelrock vytvoríte unikátne variácie od jednoduchých po farebne zaujímavé. Najnovšie doplnil schodiskové bloky variant s pieskovaným povrchom zo štyroch strán vo farebnom prevedení granit svetlá, ktorý má všetky predpoklady stať sa elegantnou dominantou vašej záhrady.

Schodiskový blok v záhrade

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Objavili ste dlažbu, ktorá sa vám páči a nie ste si istí, či je vhodná pre váš projekt? S našou službou grafického návrhu plochy zdarma prenesieme váš sen na papier. Pošlite vašu požiadavku cez kontaktný formulár na našej web stránke. 

Viac na www.semmelrock.sk

Zdroj: PR článok  SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: dlažby farebné trendy schodiská terasové platne
Zdieľať článok