Semmelrock súťaž
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Kúpte dlažbu, zrealizujte plochu a vyhrajte!

04. 06. 2021 Zdieľať

Túžite po novej terase? Vyberáte dlažbu, ktorá skrášli vaše okolie? Zapojte sa do 4. ročníka súťaže „Nová záhrada od Semmelrocku a získajte jednorazovú odmenu vo výške 500 eur s DPH. Kúpte si dlažbu, zrealizujte pokládku, pošlite foto do 31.10.2021 a vyhrajte. Oživte si Vašu záhradu s dlažbami Semmelrock.

Termín súťaže

Súťaž prebieha v termíne od 22. 3. 2021 do 31. 10. 2021

Ako sa môžete zapojiť? 

  • Zakúpte si tovar, a to dlažbu alebo dlažbu a doplnkový materiál u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu spoločnosti Semmelrock na území Slovenskej republiky v termíne od 22. 3. 2021 do 31. 10. 2021.
  • Zrealizujte rekonštrukciu alebo novú úpravu, pričom pri tejto realizácii použite výlučne dlažbu alebo dlažbu a doplnkový materiál od spoločnosti Semmelrock.
  • Po zrealizovaní úprav zašlite minimálne 3 fotografie už zrealizovanej úpravy svojho exteriéru tak, aby bolo zrejmé, o akú úpravu ide a aby bola znázornená aj celá upravovaná plocha, na info.sk@semmelrock.com, a to v termíne do 31. 10. 2021, pričom spolu s fotografiami uveďte aj svoje meno a priezvisko, telefonický a emailový kontakt, ako aj miesto realizácie vonkajšej úpravy exteriéru.

Kto sa stane výhercom? 

Každému súťažiacemu, ktorý splní podmienky uvedené v štatúte, bude pridelené číslo, ktoré bude počas žrebovania zaradené k ostatným číslam súťažiacich a zo všetkých týchto čísel budú náhodným výberom vylosovaní traja výhercovia.

Dňa 22. 11. 2021 vylosuje spoločnosť Semmelrock troch výhercov. Každý výherca získa jednorazovú odmenu vo výške 500 eur s DPH.

Výsledky budú zverejnené na stránke www.semmelrock.sk. Výherca bude kontaktovaný aj prostredníctvom telefonickej alebo e-mailovej správy.

Pre prípad vylosovania je potrebné odložiť si daňový doklad o nákupe tovaru spoločnosti Semmelrock.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete v štatúte súťaže:

Štatút súťaže “Nová záhrada od Semmelrocku” – 4. ročník 

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: dlažby realizácia terasové platne terasy záhradná dlažba
Zdieľať článok