Hĺbkové čistenie znečistených podláh

Hĺbkové čistenie znečistených podláh

17. 04. 2013 Zdieľať

Bona hĺbkový čistiaci systém je nový čistiaci systém – kombinácia čistiaceho stroja a extrémne účinného prostriedku na čistenie znečistených podláh. Vďaka tomu sa otvára nová ponuka služieb pre majiteľov podláh, ktorí ocenia jej krásny vzhľad.

— Advertorial spoločnosti BONA CR spol. s r. o. —

Ide o nový systém hĺbkového čistenia veľmi znečistených podláh tak v interiéri, ako aj v exteriéri, ako sú podlahy pri bazéne, vonkajšie terasy a podobne. Odložte renováciu podláh o niekoľko rokov! 
 

Čistenie podláh do hĺbky

Upratujete podlahu pravidelne, a napriek tomu je po nejakom čase špinavá a opotrebovaná? Je to bežný jav pri každej podlahe. Každá podlaha po určitom čase starne, jej povrch sa mení a po čase môže byť jednotvárna a matná. Proces je taký pomalý, že si to ani nevšimnete, ale iba prijmete podlahu takú, aká je. Iba jeden čistiaci ťah čistiacim strojom Bona Power Scrubber by odhalil, ako podlaha vyzerala, keď bola nová a krásna. S čistiacim prípravkom Bona Deep Clean Solution by ste sa pozreli o 5 až 10 let nazad, keď ste si podlahu zadovážili. Čistiaci systém s extrémnou účinnosťou dramaticky zmení váš pohľad na domov. Už nebudete chcieť podlahu zakrývať kobercom! 
 

Sila v čistiacej emulzii

Čistiaci prostriedok Bona Deep Clean Solution rozpúšťa odolné nečistoty a škvrny a je bezpečný pri použití na lakované a olejované podlahy. Čistiaci stroj Bona Power Scrubber má dve rotačné valcové kefy. Čistí podlahu do hĺbky bez toho, aby ju poškrabal. Stroj je zvlášť vhodný na čistenie drevených podláh v interiéri, ale môže vyčistiť aj zašpinenú vonkajšiu terasu nebo podlahu pri bazéne. 

Hĺbkové čistenie znečistených podláh

1209292
Bona CR spol. s r.o.


Hĺbkové čistenie znečistených podláh

1209293
Bona CR spol. s r.o.

Odložte renováciu o niekoľko rokov!

Systém ponúka hĺbkové čistenie ešte skôr, ako bude potrebná ich renovácia. To tu ešte nebolo. Podlaha síce bude vyžadovať nové prelakovanie, no renováciu ešte môžete odsunúť – bude potrebná až o niekoľko rokov neskôr. Stačí podlahu riadne vyčistiť čistiacim systémom Bona Hĺbkové čistenie podláh (Bona Deep Clean System) a aplikovať leštidlo na zvýraznenie lesku. A podlaha zažiari ako nová. Vyskúšajte sami, čo náš systém dokáže. 

Hĺbkové čistenie znečistených podláh

1209291
Bona CR spol. s r.o.

Bona Hĺbkové čistenie podláh ponúkajú vybraté podlahárske firmy. Systém si možno aj zapožičať. Je to také ľahké! Zoznam predajní/požičovní TU
 

 

BONA CR 
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8
tel. SK: +421 265 457 161
tel. ČR: +420 236 080 211
www.bona.com/cz/

 

 


Hĺbkové čistenie znečistených podláh

1209302

                                                                                                  

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: bona podlahy
Zdieľať článok