Jesenná akcia na produkty Semmelrock_s
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Skrášlite si okolie svojho domu ešte dnes

14. 11. 2022 Zdieľať

S nástupom jesene prišiel čas pripraviť záhradu na zimný odpočinok. Toto ročné obdobie však ešte stále môžete využiť aj na dokončenie novej terasy či renováciu tej starej, výstavbu príjazdovej cesty alebo chodníkov.

Ak si chcete ešte pred zimou skrášliť okolie svojho rodinného domu, využite špeciálnu jesennú ponuku produktov spoločnosti SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby, s.r.o.  Do 30. 11. 2022 si môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy či ďalšie doplnky oveľa výhodnejšie. Súčasťou jesennej ponuky, ktorá platí u všetkých zmluvných predajcov, sú zákaznícky obľúbené produkty, ale aj zaujímavé novinky.

Pestrý sortiment pre každý štýl

Betón patrí už dlhé desaťročia k najobľúbenejším materiálom vonkajšej podlahovej krytiny. Vyniká vysokou bezpečnosťou, mrazuvzdornosťou i odolnosťou voči soliam. Osvedčil sa vďaka svojej flexibilite, odolnosti voči zaťaženiu či vysokej trvácnosti.

Semmelrock ponúka dlažby a platne rôznych farieb, povrchov a formátov pre flexibilné a individuálne možnosti stvárnenia vonkajších plôch. Zďaleka to však nie je všetko. Súčasťou bohatého sortimentu značky sú aj múry a ploty, ktoré poskytujú majiteľom súkromie i dostatočnú vizuálnu ochranu.

Platne Bradstone Travero_Semmelrock

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Do exteriéru môžete pútavo zakomponovať betónové kvetináče či obrubníky na ohraničenie kvetinových záhonov. Esteticky zaujímavým a zároveň funkčným prvkom sú nášľapné kamene na vytvorenie záhradných chodníčkov.

Ponuku značky Semmelrock dopĺňajú tiež ekologické dlažby. Tie vďaka širším škáram zabezpečujú efektívne odvádzanie zrážkovej vody do pôdy a zároveň umožňujú spevnenie vydláždenej plochy.

Kombinujte produkty navzájom

Ak obľubujete exteriér v jednotnom dizajne, skombinujte dlažby, platne, múry, obrubníky a schody z jednej série. Dokonalý vzhľad získate s rodinami produktov Semmelrock. Vďaka vysokej kvalite výrobných procesov sú všetky výrobky zárukou funkčnosti, odolnosti a dlhej životnosti.

Bradstone Travero múr_Semmelrock

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Uplatnite svoju tvorivosť a fantáziu, a vytvorte si exteriér, v ktorom sa budete cítiť príjemne a ktorý dokáže zaujať a inšpirovať aj ostatných. Veľa priestoru pre kreatívne nápady umožňuje napríklad séria produktov Bradstone Milldale. Ponúka možnosti stvárnenia plôch, múrov, schodov, dokonca i kvetináčov. Rozmanité riešenia vytvoríte aj s programom Bradstone Travero. Spojte platne s múrom, schodmi a obrubníkmi a vytvorte tak harmonický a ucelený exteriér.

Impozantná dlažba

Súčasťou jesennej ponuky je aj atraktívna novinka – dlažba ARTE SQUARE kombi s hrúbkou 8 cm. Jej povrch tvorí zmes viacerých medzi sebou namiešaných farieb. Vďaka modernému a uhladenému vzoru môžete vytvoriť veľkolepé plochy v lineárnom tvare. S takýmto povrchom nebude žiadny exteriér vyzerať nudne.

Svojou impozantnosťou a honosnosťou sa táto dlažba dokonale hodí k rezidenčným domom či vilovým štvrtiam, no jedinečný charakter dodá aj verejným priestranstvám, námestiam a parkom. Zvoľte si antracitový alebo dymovo hnedý odtieň a zrealizujte si exteriér podľa svojich predstáv.

Novinka ARTE SQUARE (dymová hnedá)_Semmelrock_s

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Viac na www.wienerberger.sk/semmelrock/

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: betónová dlažba dlažbové materiály exteriérové dlažby plotový systém Wienerberger
Zdieľať článok
Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Ako na údržbu betónovej dlažby pri dome? Radíme, ako si poradiť s burinou, machom aj nepríjemnými škvrnamiUrob si sám

Ako na údržbu betónovej dlažby pri dome? Radíme, ako si poradiť s burinou, machom aj nepríjemnými škvrnami

Zostalo vám pár kusov nevyužitých plotových tvárnic a betónovej dlažby? Vyrobte si z nich šikovné ohnisko so sedenímUrob si sám

Zostalo vám pár kusov nevyužitých plotových tvárnic a betónovej dlažby? Vyrobte si z nich šikovné ohnisko so sedením

Ako prerobiť pivnicu – sanácia stenyDom z tehly

Ako prerobiť pivnicu – sanácia steny