Špičková kvalita + jedinečný štýl = Bradstone

04. 05. 2011 Zdieľať

Hľadáte do svojej záhrady niečo osobité a zároveň trvanlivé? Skúste program Bradstone od spoločnosti Semmelrock. Od tohto roka ho nájdete pod novou značkou kvality Semmelrock Premium, ktorá označuje produkty tejto spoločnosti s vysokohodnotným vyhotovením a jedinečným charakterom vynímajúce sa nad priemerom. Môžete sa tešiť na mnohé novinky a v neposlednom rade aj na veľmi zaujímavé ceny, ktoré sa podarilo dosiahnuť vďaka inováciám.

— Advertorial spoločnosti SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o. —

V programe Bradstone sa kombinuje krása, prirodzenosť a všetky prednosti betónovej dlažby pri zachovaní vzhľadu prírodného kameňa historického dláždenia. Rustikálny charakter výrobkov je založený na starej remeselníckej technike, ktorou sa reprodukuje „prírodný“ kameň. Na rozdiel od originálu má spoľahlivé vlastnosti, vysokú variabilitu a podstatne nižšiu cenu. Široký sortiment a bohatá, a pritom harmonická farebná škála, ponúkajú veľké možnosti kombinácií a kladenia. Vždy sa však zachová jednotný štýl stvárňovanej plochy a jej charakteristický podtón. Všetky tieto vlastnosti sa v konečnom dôsledku premietajú do výsledku, ktorý si zaslúži nosiť značku kvality Semmelrock Premium.

Aké novinky sme pre vás pripravili

Bradstone Woven prekvapí kladením, ktoré napodobňuje prepletaný vzor. Optické pôsobenie s uplatnením béžovej a modro-čiernej farby vynikne najmä na menších plochách či malých terasách. Platne so štruktúrovaným povrchom a sieťovaným vzhľadom sú v ponuke vo formáte 45,5 × 23 × 4 cm. Malý prvok má rozmery 10 × 10 × 4 cm. Predaj sa realizuje v základných balíkoch s plochou 5,65 m2 a obsahuje po 50 ks z obidvoch formátov.  

Bradstone Blue Lias platne presviedčajú svojím prirodzene štruktúrovaným povrchom s intenzívnym modro-čiernym sfarbením. Spájajú tradičné dlažbové remeslo s náročným moderným dizajnom. K dispozícii sú až v piatich formátoch s rozmermi 80 × 60, 60 × 60, 80 × 40, 60 × 40 a 40 × 40 cm. Platne majú hrúbku 3,5 cm a predávajú sa v základných balíkoch so zmiešanými formátmi s plochou 6,6 m2. Samostatným prvkom je platňa s drážkami s rozmermi 80 × 20 cm.       

Bradstone Travero ponúka ako systémové riešenie Travero múr, Travero schody a Travero platne – to všetko v optike klasického travertínu. Béžové melírované platne s hrúbkou 3,5 cm vo formátoch 60 × 40, 40 × 40 a 40 × 20 cm alebo s hrúbkou 5 cm vo formáte 80 × 20 cm dajú ploche nezameniteľný charakter. Vhodné sú aj ako nášľapné platne do záhrad. Travero múr sa skladá zo šiestich prvkov – základného, krycieho a polovičného prvku, prvku pre stĺp, krycej platne pre múr a krycej platne pre stĺp. Travero schody sú dostupné vo dvoch vyhotoveniach základného a rohového schodu so zaobleným rohom.


Prvý raz v ponuke – skutočne prírodný kameň

Vogue – prírodný kameň by Bradstone je prvým skutočne prírodným kameňom v ponuke spoločnosti Semmelrock. Vďaka značke kvality Semmelrock Premium sa do tohto radu vyberá výlučne prírodný kameň prémiovej kvality. Leštený a pieskovaný povrch v žlto-hnedej a antracitovej farbe dá vyniknúť farebným nuansám, rovné hrany vytvárajú klasickú eleganciu. Platne s hrúbkou 2 cm sú k dispozícii v základnom balíku vo viacerých formátoch a s oboma farbami s plochou 9 m2.

Osvedčené produkty ostávajú

Bradstone Old Town platne napodobňujú výzor historických kamenných platní. Platne pieskovcovej, sivozelenej, porfýrovej a slonovinovej farby sú v ponuke v základných balíkoch s plochou 6,07 m2 so zmiešanými formátmi jednej farby s hrúbkou 3,8 až 4,4 cm. Platne dopĺňajú Old Town kruhy, Old Town schody či Old Town nášľapné kamene.

Bradstone Tile platne vyčaria vo vašej záhrade stredomorskú atmosféru. Platne v pieskovcovej farbe sa dodávajú v jednotnom formáte 30 × 30 cm s hrúbkou 3 cm.

Bradstone Mountain Block umožňuje postaviť rovné aj okrúhle múry a spájať jednotlivé bloky nasucho aj lepením. Bezpečné spojenie zabezpečujú ozubené bloky. K dispozícii sú plný klinovitý blok, štiepateľný a rohový blok či krycia klinovitá platňa.

Bradstone Madoc s nekonvenčným dizajnom ponúka Madoc výplňový blok, Z-blok a Madoc dekoračnú a kryciu platňu – všetko v žltosivej melírovanej farbe a so širokými možnosťami použitia.

Bradstone doskové platne vyzerajú ako drevené platne, ponúkajú však všetky výhody betónových platní.

Bradstone doplnky kompletizujú ponuku v podobe obrubníkov, rohových prvkov a podvalových platní a umožňujú zdôrazniť vybrané akcenty vašej záhrady.  
 
Konkrétne možnosti použitia a vzory kladenia nájdete na stránke www.semmelrock.sk.

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: interiérový dizajn Stein
Zdieľať článok