Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Rustikálnosť v modernom šate

26. 11. 2021 Zdieľať

Zabudnite na rovné línie, ostré hrany a pravidelnosť. Šarmantná dlažba Castello rustico kombi svojím prevedením vytvára majestátny dojem a podmanivý štýl pripomínajúci staré časy.

Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný šik a čaro tejto kombinovanej formy dlažby. Dlažba pôsobí rustikálne, farebným prevedením povrchu však oslovuje aj iné typy priestorov. Stáva sa tak zaujímavou pre všetkých, ktorí sa neboja experimentovať, radi využívajú vkusné kombinácie štýlov a farieb. Malým formátom a zaujímavým tvarom je ideálnym riešením pre všetky priestory okolo domu – chodníčky, terasy, romantické uličky v záhrade aj príjazdové cesty ku garáži. Osloví starých rodičov, ale aj mladé rodiny, ktorých si podmanila dobová architektúra a panské sídla z minulých storočí, prípadne sa našli v kontrastných riešeniach domu a záhrady. Svojím naturálnym kamenným vzhľadom dlažba čiastočne eliminuje prirodzené vizuálne opotrebenie a zašpinenie, ktoré vzniká vplyvom používania. Vyžaduje si tak menšie nároky na údržbu, čo určite poteší všetkých milovníkov zvieracích miláčikov.

Rustikálna dlažba na schodíkoch

Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný šik a čaro tejto kombinovanej formy dlažby. Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Dlažba Castello rustico kombi je špeciálne balená do moderných a praktických vakov – tzv. big-bagov, ktoré obsahujú dva formáty dlažby a jej ďalšie fragmenty. Tie je možné použiť pri dokončovacích prácach na okraji plochy a napomáhajú tak k rýchlejšiemu zrealizovaniu projektu.
Novinka patrí do produktovej rodiny Castello, ktorá je určená pre milovníkov tradičného vzhľadu otĺkaného kameňa. Rôzne dlažby a plotové systémy tejto rodiny sú dostupné vo viacerých farebných, vzájomne kombinovateľných variantoch. Je tak len na vás, ktorým prevedením sa necháte inšpirovať.

Rustikálna dlažba na schodíkoch

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Viac informácií na www.semmelrock.sk.

Zdroj: PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: dlažby exteriérové dlažby rustikálny štýl terasy
Zdieľať článok