Zdroj: JAGA

Nenechajte si ujsť júnový Môj dom s Veľkou dovolenkovou súťažou! Čo sa v ňom dozviete?

06. 06. 2023 Zdieľať

I keď prvé dni júna tomu veľmi nenasvedčovali, leto a najmä obdobie dovolenky je predo dvermi. Keďže v tomto období zvykneme viac špekulovať o úpravách bývania, júnové číslo je plne pozitívnych inšpirácií. Nájdete v ňom zaujímavé tipy z medzinárodného veľtrhu v Miláne, dozviete sa, čo je to eklektický štýl a ako si ho vytvoriť doma. Bonusom je letná súťaž o praktické ceny. Tak čítajte. Už je v predaji!

Dizajnové trendy a praktické rady

V júnovom vydaní časopisu Môj dom nájdete odpovede na častú otázku (najmä, ak máte starší byt či dom): ako presvetliť interiér aj bez veľkých zásahov. Interiéroví dizajnéri v rozhovore prezrádzajú chyby, ktorým sa treba vyhnúť.

článok z časopisu Môj dom

Zdroj: JAGA

Kuchyňa, v ktorej je radosť variť

Veľkou témou magazínu Môj dom č. 6 je praktická kuchyňa. Okrem rád, ktoré potrebujete na to, aby ste ju vedeli efektívne usporiadať, prinášame tipy, ako vybrať kuchynský ostrovček a čo určite nerobiť.

Uvažujete nad kúpou elektrického hrnca? V novom vydaní nechýba ani redakčný test.

Novinkou vydania sú chutné chrumkavé recepty zo sezónnych surovín, ktoré vás nabijú energiou a na stole pôsobia ako pestré umelecké dielo.

článok z časopisu

Zdroj: JAGA

 Rekonštrukcie bytov i útek z mesta

Nemôžu chýbať ani obľúbené návštevy, v rámci ktorých vám ponúkame prekvapivú remeselnú prestavbu starého bytu v Prahe. Najväčšou inšpiráciou architektov pri navrhovaní interiéru boli samotní majitelia a výsledok je skutočne jedinečný.

Uveríte, že aj stará dispozícia môže fungovať v rámci moderného štýlu bývania? Premena bytu z obdobia medzi dvoma svetovými vojnami to dokazuje.

Ak uvažujete nad relaxom v prírode, úpravou chatky alebo novostavbou, nechajte sa inšpirovať návrhom minidomu so saunou od štúdia boq architekti. Pre mladý pár je dnes už nevyhnutným symbolom úteku z mesta, kde trávia väčšinu času.

Ste romantický typ? Potom sa vám bude páčiť chatka Záhradka č. 7. Táto dokonalá oáza pohody, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z romantického filmu.

článok z časopisu

Zdroj: JAGA

 Čo radí záhradný architekt?

V časti záhrada vám ponúkame rozhovor so záhradným architektom Ing. Zoltánom Nagym na tému, ako vytvoriť pokojné súkromné miesto aj v malej záhradke. Čo je najdôležitejšie pri jej navrhovaní?

článok z časopisu

Zdroj: JAGA

Pre šikovných domácich majstrov sme pripravili zaujímavý projekt na víkend. Nájdete tu návod, ako si sami urobíte kamenný chodník, ktorý dodá záhrade či dvoru zaujímavý rustikálny nádych.

Ak vás zaujíma, ako pripraviť bazén na sezónu alebo ako chrániť drevo na terase či v záhrade, máme pre vás návod.

článok z časopisu

Zdroj: JAGA

Ako a dokedy porastú úroky?

V časti STAVBA nájdete odpoveď na otázky, dokedy porastú úroky hypoték a čo je pri dnešnej ekonomickej situácii najdôležitejšie z pohľadu akej-takej istoty do budúcnosti.

Aktuálne číslo časopisu Môj dom je v predaji od 7.6.2023!

Z gate_titulka MD2306

Zdroj: JAGA

A nezabudnite na veľkú dovolenkovú súťaž s časopisom Môj dom! Tešíme sa na fotografie!

Ak nechcete, aby vám ušlo niektoré číslo časopisu Môj dom, môžete si ho predplatiť na celý rok. Alebo prekvapte mamu, otca, dcéru či priateľa a predplatné im darujte k narodeninám alebo meninám. Môžete tak urobiť na tomto linku: https://predplatne.jaga.sk/moj-dom/

Text: Sabína Zavarská
Foto: JAGA/časopis Môj dom 6/23

Kategória: Aktuality
Tagy: časopis Môj dom
Zdieľať článok