Upratovanie odolných nečistôt – Zametacia kefa

Upratovanie odolných nečistôt – Zametacia kefa

28. 10. 2020 Zdieľať

Ako každý rok, aj túto jeseň nás sprevádzajú daždivé dni, ktoré v spojení s vetrom často zanechajú v záhrade a na chodníkoch riadnu spúšť. Vlhké zlepené lístie na príjazdových cestách a chodníkoch sa ťažko zametá a nedá sa len tak odfúknuť fukárom.

Práve pre túto situáciu je ako stvorená zametacia kefa EGO Power+ BBA2100. Tento nástavec aku systému EGO Power+ Multi-tool má záber 56 cm a je ideálny pre čistenie pevných povrchov od mokrého lístia, ihličia, kamienkov alebo snehu. Odolné, 1.5 mm hrubé štetiny zároveň vymetú nánosy aj z hlbokých rýh. Vďaka protichodnému smeru otáčania sú nečistoty vrhané vpred a veľký plastový kryt chráni užívateľa od odlietajúcich častíc.

zametacia kefa

Multi_tool_bristle_brush_3955 Zdroj: VVED TECHNIKA, s.r.o.

Pohon zametacej kefy zabezpečuje základňa Multi-tool PH1400E vybavená vysoko účinným bezuhlíkovým motorom s výkonom až 2000W, ktorý si ľahko poradí aj s hrubým nánosom nečistôt. Je to výkon porovnateľný s benzínovým motorom s objemom 45 cm3, no bez všetkých nevýhod benzínu ako vysoký hluk, vibrácie a škodlivé splodiny. Vďaka aku technológii je toto zariadenie ideálne pre použitie v obytných oblastiach, kde nebudete vysokým hlukom rušiť susedov. Pri použití 5.0 Ah batérie je prevádzkový čas zametacej kefy až 80 minút. Všetky zariadenia EGO Power+ majú 5 ročnú záruku na zariadenie a 3-ročnú záruku na batérie.

Viac informácií na www.egopower.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: jesenné záhrady upratovanie
Zdieľať článok