Whirlpool predstavil rúru s revolúčnou technológiou čistenia

01. 12. 2011 Zdieľať

Spoločnosť Whirlpool, svetový líder v oblasti veľkých domácich spotrebičov, prichádza s unikátnym riešením, technológiou StarcleanTM, vďaka ktorej je čistenie rúry jednoduché, ako nikdy predtým. Touto technológiou bola ako prvá vybavená rúra Fusion 6. ZmyselTM, ktorá si získa srdcia všetkých gurmánov, ktorí milujú varenie, no neznášajú upratovanie.

Technológia StarcleanTM prináša revolúciu v jednoduchom a zároveň ekologickom spôsobe čistenia rúry. Potvrdili to aj testy v laboratóriách TÜV Rheindland v Taliansku, ktoré preukázali, že  StarcleanTM  dokáže odstrániť nečistoty od oleja, masla či paradajok až 11-krát účinnejšie.

Čistenie s technológiou StarcleanTM si zamilujete. Na dno rúry stačí položiť špeciálnu podložku, ktorá je súčasťou výbavy, naliať na ňu 350 ml čistej vody a spustiť funkciu čistenia StarcleanTM. Rúra sa automaticky zahreje na 90°C, pričom sa z podušky začne generovať para, ktorá účinne pôsobí na nečistoty. Nízkoteplotný čistiací cyklus trvá neuveriteľných 35 minút. Po vychladnutí stačí rúru pretrieť obyčajnou vlhkou handričkou a opäť vyzerá ako nová.

Inteligenciu rúr z dizajnového riadu Fusion podčiarkuje aj obľúbená funkcia Ready2Cook, ktorá úzko spolupracuje s technológiou 6. ZmyselTM. Ide o výkonný konvenčný systém núteného obehu horúceho vzduchu, vďaka ktorému nie je potrebné rúru predhrievať bez ohľadu na to, aký druh jedla chceme pripraviť. Na celý proces pečenia pritom dohliadajú dva senzory technológie 6. ZmyselTM, pričom jeden sleduje váhu pripravovaného jedla a druhý kontroluje vnútornú teplotu. Vďaka kombinácii týchto unikátnych technológii sa podarilo ušetriť až 20% energie, a tiež času.

Systém Cook3, ktorý je založený na vysoko efektívnej distribúcii horúceho vzduchu, umožňuje pečenie na troch úrovniach (plechoch) súčasne bez toho, aby došlo k premiešaniu vôní či chutí. Využitím tohto systému môže spotrebiteľ dosiahnuť ďalšiu výraznú úsporu energie a času. Navyše, priestranný, až 73 litrový vnútorný objem poskytuje komfort pri pečení veľkých kusov jedál, ako napríklad pečené kura alebo kačka. Rúra poskytuje až päť polôh pre umiestnenie plechu či pekáča.

Vďaka atraktívnemu vzhľadu sa táto rúra stane ozdobou každej modernej kuchyne. Jej nepoškvrnený vzhľad elegantne dopĺňa dotykový ovládací panel a plne grafický LCD displej. Aj vďaka týmto atribútom ohúrila porotu odborníkov a spoločnosť Whirlpool tak získala prestížne ocenenie iF Product Design Award 2011 za výnimočný prínos v oblasti produktového dizajnu.

Rúru Whirlpool Fusion 6. ZmyselTM s technológiou StarcleanTM si zamilujú nielen spotrebitelia, ale aj príroda.

Viac informácií na www.whirlpool.sk alebo www.6zmysel.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: na pečenie rúra whirlpool
Zdieľať článok