Špeciálna ponuka SanSwiss

24. 09. 2020 Zdieľať

Sprchovací kút TOP-LINE S s vaničkou LIVADA vrátane sifónu za skvelú cenu! Akčná ponuka setov so ZĽAVOU 20% platí od 1.10. 2020!

SanSwiss, tradičný výrobca sprchových zásten a vaničiek prichádza s akčnou ponukou na svoje novinky.

Kvalitné sprchové kúty TOP-LINE S s komfortnou výškou 2000 mm ponúka SanSwiss od 1. októbra 2020 v akčnom sete buď ako rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami (bez spodného rámového profilu) alebo ako štvrťkruh. Súčasťou setu je aj sprchová vanička LIVADA z kvalitného liateho mramoru vrátane sifónu, ktorý je univerzálny s priemerom 90 mm, štvorcový kryt sifónu je vo farbe vaničky, aj vďaka tomu vyzerá vanička veľmi nadčasovo.

TOP-LINE S - rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami

TOP-LINE S – rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami Zdroj: SanSwiss

Komfortné sprchové zásteny TOP-LINE S od SanSwiss zaujmú nielen veľkorysou výškou

Sprchové zásteny radu TOP-LINE S disponujú veľkorysou výškou 2000 mm a komfortným vstupom. Všetky modely TOP-LINE S sú vyrobené zo 6mm bezpečnostného skla a sú vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa na skle.

Rámové sprchové zásteny TOP-LINE S poskytujú optimálnu ochranu proti striekajúcej vode. Dostupná je aj variant bez spodného rámového dielu umožňujúca bezbariérový vstup. Posuvné dvere možno odklopiť, čo výrazne uľahčuje čistenie. Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí slúžia pre ich ľahký a tichý chod. Doraz pojazdu dverí zabraňuje nárazu dverí na konci otvárania.

Ľahkej montáži napomáha vyrovnávací profil na stenu, ktorý umožňuje prestaviteľnosť až 25 mm (jediná fixačná skrutka pre prestavenie šírky).

Novo SanSwiss do svojho sortimentu zaradil aj variantu štvrťkruhovej sprchovej zásteny TLSR s rádiusom 550 mm. V ponuke v najobľúbenejšom čírom skle. Chrómované plastové dieliky a madlo je u všetkých farieb profilov.

Sprchové zásteny radu TOP-LINE S ponúkajú kvalitné materiály a nadčasový dizajn za prívetivú cenu. Pre Vašu radosť zo sprchovania.

Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí TOP-LINE S

Dvojité pojazdové kolieska posuvných dverí TOP-LINE S Zdroj: SanSwiss

Vanička má své výhody

Montáž sprchovej zásteny na vaničku je u nás stále obľúbenejšia, než inštalácia priamo na dlažbu. Inštalácia sprchovej zásteny na vaničku je totiž veľmi praktická.

Vanička je sama o sebe bariérou proti vytekaniu vody z priestoru sprchovacieho kúta. Hladký povrch vaničky sa čistí lepšie, než škáry dlažby. Pod vaničkou dlažba môže byť rovná – pri inštalácii sprchovej zásteny na dlažbu je nutné, aby mala dlažba sklon na odtok vody.

Štvorcová vanička LIVADA z liateho mramoru

Štvorcová vanička LIVADA z liateho mramoru Zdroj: SanSwiss

Vanička LIVADA – krásny dizajn a maximálne pohodlie

Povrch vaničky LIVADA od SanSwiss je navyše úplne hladký a vybavený špeciálnou povrchovou úpravou Gelcoat. Povlak Gelcoat umocňuje tiež schopnosť vaničky tepelne izolovať. Kontakt bosých nôh s vaničkou je veľmi príjemný a nevyvoláva pocit chladu.

Ak preferujete čistý dizajn v kúpeľni a zároveň sa nechcete vzdať výhod sprchovej vaničky, LIVADA je dobrou voľbou. Je totiž tzv. superplochá (v sete variant s iba 35 mm výšky). Nízka výška vaničky nielen vyzerá lepšie, ale tiež zaisťuje pohodlnejší vstup.

Sprchové vaničky LIVADA môžete inštalovať tak priamo na podlahu, ako i na nožičky, ktoré sú výškovo nastaviteľné – od 85 do 140 mm (voliteľné príslušenstvo). Nožičky môžete nechať voľne odkryté alebo ich zakryť predným panelom.

Štvorcový kryt sifónu dokonale ladí s povrchom vaničky a ukrýva univerzálny sifón s priemerom 90 mm. LIVADA je konštruovaná pre zaťaženie až 150 kg.

Zaklapávací systém spojenia dverí a bočnej steny

Zaklapávací systém spojenia dverí a bočnej steny Zdroj: SanSwiss

Aby všetko ladilo

Ak sa rozhodnete pre vaničku, nepodceňujte ani dizajnovú harmóniu so sprchovacím kútom. Nechajte sa inšpirovať zladenou kombináciou sprchovacieho kúta TOP-LINE S a vaničky LIVADA od spoločnosti SanSwiss.

A hlavne – využite špeciálne ponuky na tieto sprchové sety!

Akcia platí od 1.10.2020 do 20.12.2020. a to len do vypredania zásob. Ako teda zľavu získať? Akčné sety je možné objednať len cez sieť predajcov SanSwiss. Predajcu vo Vašom meste nájdete tu. Vyberte si svoju variantu ešte dnes a ušetrite 20%!

Zdroj: PR SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: sprchové kúty sprchové vaničky sprchové zásteny
Zdieľať článok