Zdroj: Hansgrohe

Spoznajte batériu s technológiou quickclean: koniec čisteniu usadenín

30. 05. 2022 Zdieľať

Výber umývadlovej batérie zvyknú mnohí podceňovať. Dizajnéri však dobre vedia, že správny výber batérie dokáže atmosféru v interiéri pozdvihnúť a upútať pohľad nejednej návštevy. Lesknúci sa povrch a zaujímavé tvary nie sú však všetko, čo batérie 21. storočia dokážu ponúknuť.

Dokážu byť nenápadné, aj dominantné

Každá kúpeľňa je jedinečná a veľa o svojom majiteľovi napovie. Ste fanúšikom strohého dizajnu, alebo máte radi aj trochu extravagancie? Máte radi priestor, ktorý pôsobí moderne, či ste fanúšikom retra?

Umývadlové batérie od značky Hansgrohe zo sérií Logis a Focus sú ako chameleón – prispôsobia sa každému štýlu, vašim potrebám a vďaka svojmu lesku vyniknú v akomkoľvek priestore.

Voľne stojace umývadlo zo série Hansgrohe Logis

Zdroj: Hansgrohe

Napríklad batéria pre voľne stojace umývadlá zo série Hansgrohe Logis je vysoká, lesklá a medzi jej parametrami nájdete aj jej výšku v milimetroch označenú slovom ComfortZone, ktorá pozitívne ovplyvní váš komfort pri umývaní.

Viac o ComfortZone sa dozviete vo videu:

Batérie, ktoré šetria peniaze aj planétu

Batérie z týchto sérií sú nielen cenovo dostupné, ale aj ekologické. Vďaka jedinečnej technológii AirPower, ktorá plní vodu vzduchom, výrazne ušetríte aj na energiách. Vyskúšať to môžete napríklad na batérii zo série Hansgrohe Focus, s ktorou ušetríte nielen rodinný rozpočet.

Batéria s technológiou AirPower

Zdroj: Hansgrohe

Vo videu si môžete pozrieť, ako technológia AirPower funguje:

Rýchle čistenie vďaka technológii QuickClean

S technológiou QuickClean usadeniny a vodný kameň zmiznú okamžite. Spoločnosť Hansgrohe totiž vie, ako na to. Vďaka jedinečnému povrchu materiálu sa nečistoty a vodný kameň dajú odstrániť jednoduchým zotrením. Okrem toho si ošetrené produkty bez stopy vodného kameňa zachovávajú svoju funkčnosť a majú dlhšiu životnosť.

V sériách Hansgrohe Focus a Logis môžete nájsť umývadlové aj drezové batérie, ktoré disponujú hneď niekoľkými inovatívnymi technológiami. Tie majú užívateľovi batérie šetriť čas, peniaze a dokonca majú byť šetrné aj k životnému prostrediu. Inžinieri taktiež nezabudli ani na komfort. Vďaka šikovnému parametru ComfortZone si môžete nájsť batériu presne podľa vašej potreby a využitia, ktoré plánujete.

S technológiou Ecosmart a AirPower zase ušetríte vodu, a to vďaka vzduchu, ktorým batéria plní prúd vody. S technológiou QuickClean nemusíte na vodný kameň a usadeniny používať žiadnu chémiu. Jednoducho ich zotriete rukou či vreckovkou.

Ceny sa taktiež nemusíte báť. Dôkazom je aj šikovná stojanková umývadlová batéria zo série Hansgrohe Focus, ktorú kúpite za menej ako 80 eur. Je ako šikovným pomocníkom, tak aj pekným doplnkom.

Drezová batéria s otočným výtokom

Zdroj: Hansgrohe

Ak uvažujete o batérii do kuchyne, séria Hansgrohe Logis ponúka už očosi mohutnejšiu drezovú batériu s otočným výtokom. Kúpite ju za prijateľných bezmála 112 eur.

Ako poslednú nám dovoľte predstaviť umývadlovú batériu od série Hansgrohe Focus, v ktorej je zabudovaná aj už vyššie spomínaná technológia EcoSmart. Šetriť prírodu a peniaze je jednoduché a nie je to ani drahé. Zaplatíte za ňu bezmála sto eur.

Umývadlová batéria od série Hansgrohe Focus

Zdroj: Hansgrohe

Značka Hansgrohe je ozajstným lídrom na trhu. Nájdete od nej na našom e-shope aj iné produkty, ktorým nechýba ich povestná kvalita. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu a potreby.

Bonus na záver

Umývadlá neslúžia len na umývanie rúk. Nalievame cez ne vodu do váz, fliaš či pohárov, umývame si v ňom zuby a niektorí si dokonca v ňom umyjeme aj vlasy. Nezabúdajte preto myslieť na každý účel, pre ktorý budete svoju umývadlovú batériu potrebovať. V sériách Hansgrohe Logis a Focus si prídete na svoje aj v dizajne, aj vo funkčnosti.

Zdroj: PR článok VIVA eshop

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: umývadlá umývadlové batérie
Zdieľať článok