Posuvné systémy v showroome Design Life

Posuvné systémy v showroome Design Life

23. 04. 2014 Zdieľať

Zasklenie terasy, sklenené interiérové dvere, hliníkové dvere, sklenené sprchové kúty alebo exteriérové tienenie, toto všetko je možné mať vo verzii posuvného systému. Nový showroom spoločnosti almon s.r.o. s názvom Design Life Vám ponúka jedinečnú možnosť prísť si pozrieť a vyskúšať všetko pred tým ako za to zaplatíte.

Naša spoločnosť almon s.r.o. sa venuje návrhom a realizáciám interiérových a exteriérových konštrukcií zo skla, hliníku, ocele a kompozitných dosiek. Ide o sklo-hliníkové fasády, prevetrávané fasády, taktiež návrhy a realizácie atypických, náročných konštrukcií ako sú svetlíky, oceľové a sklenené markízi, zimné záhrady a pod. V našej práci sa snažíme prekonávať hranice, príďte sa k nám o tom presvedčiť. 

Výber produktov almon prezentovaných v showroome Design Life

Posuvné zasklenie terasy

V súčasnosti najobľúbenejšou možnosťou ako si zaskliť terasu je použitie hliníkového posuvného systému. V showroome Design Life je vzorka nemeckého systému Multiraum. Je obľúbený pre jeho praktické využitie, keďže sa dajú všetky posuvné segmenty posúvať na obe strany neobmedzene. Dá sa využiť až do výšky 2,6m s maximálnou šírkou 6,8m. Je možné ho dodať vo všetkých farbách. Má výborne vyriešené odvodnenie a odvetranie. Dokonale ochráni pred hlukom, vetrom a má priaznivú cenu. 


Posuvné systémy v showroome Design Life

1331673
almon s.r.o.

Sklenené posuvné interiérové dvere

Sklenené dvere si našli svoje pevné miesto v modernej architektúre. V posuvnej verzii, zavesené na stene či strope tvoria nadčasový dizajnový prvok. V našom showroome Design Life nájdete šesť variant posuvných sklenených dverí ako sú rámové, bez rámové, s horným či spodným vedením, zo systémom automatického dovretia a iné. Dodávame viac ako 30 posuvných systémov do ktorých si u nás môžete vybrať zo širokej škály čírych aj farebných skiel, či skiel s podtlačou poprípade drevenú výplň. Všetky sklenené posuvné dvere dodávame na mieru a používame iba kvalitné kovania, preto sa nemôžeme cenovo porovnávať s obchodnými reťazcami čo zároveň nie je našim cieľom. 


Posuvné systémy v showroome Design Life

1331675
almon s.r.o.

Sklenené posuvné sprchové kúty

Moderná kúpeľňa so skleneným sprchovým kútom je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Posuvné dvere do sprchového kútu sú však na trhu relatívnou novinkou. Výhoda je šetrenie miesta, keďže sa neotvára do priestoru, a majú nadčasový vzhľad. V showroome Design Life je vzorka posuvných aj kyvných dverí do sprchových kútov. Všetky sprchové kúty dodávame na mieru a používame iba kvalitné kovania, preto sa nemôžeme cenovo porovnávať s obchodnými reťazcami čo zároveň nie je našim cieľom. 


Posuvné systémy v showroome Design Life

1331671
almon s.r.o.

Hliníkové posuvné dvere

Vo svete dverných hliníkových konštrukcií sa posuvné systémy stali mimoriadne vyhľadávané. Ide o zdvižno-posuvné a sklopno-posuvné dvere. Hlavne zdvižno-posuvné  majú možnosť otvorenia až tri metre. Majú dobré tepelnoizolačné vlastnosti s možnosťou dodania vo všetkých farbách. Sú moderné sú štýlové a hlavne sú vystavené v našom showroome Design Life.


Posuvné systémy v showroome Design Life

1331523
almon s.r.o.

Tieniace posuvné paravany

Na Slovensku málo známe v západnej Európe veľmi obľúbené, reč je o tieniacich posuvných paravanoch. Dodávajú sa ako posuvné jednokrídlové, viackrídlové synchronizované, ale aj ako sklápacie. Ovládanie môže byť manuálne alebo motoricky. Samotná výplň paravanu môže byť drevená, sklenená alebo hliníková, ktorá je aj u nás v Design Life showroome.


Posuvné systémy v showroome Design Life

1331527
almon s.r.o.

V showroome Design Life nájdete aj sklenené zábradlia, sklenené steny či prevetrávané fasády. Tiež dizajnovú LED stenu a množstvo LED osvetlení, ktoré dodávame. Celý showroom je napojený na inteligentný systém ako vzorka inteligentného bývania, ktoré si je možné u nás objednať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Kategória: Navrhovanie interiéru
Tagy: dvere hlíníkové interiérové kúty terasy tienenie zasklenie
Zdieľať článok