Zdroj: Dedoles

Dedoles letné šľapky rozprúdia zábavu najmä v lete

12. 07. 2021 Zdieľať

Vykročiť do nového dňa tou správnou nohou býva niekedy náročné. S Dedoles letnými šľapkami však ide všetko ľahšie. Veselý dizajn navrhnutý šikovnými slovenskými rukami vykúzli úsmev, nech ste kdekoľvek. Nechajte sa vtiahnuť do víru farieb a doprajte svojim nohám maximálny komfort.

Leto je v plnom prúde a s ním sa neodmysliteľne spája aj pobyt pri vode či na záhrade. A práve tieto chvíle sa rozhodol Dedoles spríjemniť svojou letnou kolekciou, v ktorej samozrejme nechýbajú ani pohodlné šľapky a žabky pre celú rodinu. Nudné kombinácie však nehľadajte.

Šľapky vo vode s kokosovým vzorom

Čo by to bolo za leto bez Dedoles žabiek? Zdroj: Dedoles

Každá je iná a predsa tvoria pár

Letná obuv od Dedoles je špecifická predovšetkým rôznorodosťou, inváziou farieb a motívmi inšpirovanými všetkým naokolo. Unisex šľapky potešia dámy, pánov a aj našich najmenších. Stačí si len vybrať z desiatok originálnych prevedení. Každá šľapka je pritom iná, no aj tak tvoria dokonalý pár.

Žena usmiata s okuliarmi v rukách

S Dedoles šľapkami zažijete detskú radosť v každom veku. Zdroj: Dedoles

Obujte si lúku posiatu sedmokráskami, sladké čerešničky, jahody, či šťavnatý melón a zabudnite na nudné dni. Páni si zase prídu na svoje vďaka námorníckemu dizajnu, futbalovému motívu či zlatistému pivu. Dedoles nezabudol ani na tých najmenších, pre ktorých si pripravil hravé avokáda, roztomilé kačičky či zvieracie labky.

Otec a syn s futbalovou loptou

Patríte medzi fanúšikov futbalu? Ukážte to! Zdroj: Dedoles

Ľahká údržba

S Dedoles šľapkami sa nemusíte báť vykročiť ani do teplého letného dažďa. Ich údržba je totiž rýchla a jednoduchá. Fľaky či škvrny odstránite bez čistiacich gélov alebo bielidiel. Stačí len navlhčiť bavlnenú handričku, prípadne špongiu a špina je preč. No a v prípade, že sa vám topánky premočia, nechajte ich vysušiť pri izbovej teplote alebo v tieni.

Jednoduché, čo poviete?

Viac motívov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj: PR článok Dedoles, s. r. o.

Kategória: Relax
Tagy: letná pohoda letné inšpirácie leto
Zdieľať článok