Inteligentné technológie, ktoré vás zahrejú

28. 09. 2015
Zdieľať

Príjemná teplota v interiéri so sebou prináša aj dobrú náladu. Počas nadchádzajúcich chladnejších jesenných dní a studených zimných večerov preto určite oceníte inteligentné a flexibilné technológie, ktoré vás naladia. Vyhrejú dom či byt a doprajú komfort všetkým členom domácnosti.

Ide o najnovšie kondenzačné kotly, ktoré ponúkajú bezkonkurenčne veľa. Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od nového radu kotlov Gepard Condens značky Protherm. Slúžia na vykurovanie i prípravu teplej vody a do domácností vnášajú teplo a s ním spojené pohodlie.


Inteligentné technológie, ktoré vás zahrejú

1634135
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Myslí na vašu budúcnosť

Či už bývate v dome alebo byte, máte malú či veľkú rodinu, vybrať si môžete spomedzi niekoľkých typov kotlov Gepard Condens. Ide pri tom o najlepšiu voľbu pri výmene starého nekondenzačného kotla za nový, i pri výbere vykurovania do novostavby. Nový kotol Gepard Condens predstavuje investíciu za málo peňazí a zároveň veľmi dôležitý krok do budúcnosti. Už teraz spĺňa prísne smernice ErP o energetickej účinnosti výrobkov a emisných normách, ktoré v rámci Európskej únie vstúpia do platnosti od septembra 2015. Prináša vysokú triedu energetickej účinnosti A pre kúrenie i prípravu teplej vody. Kondenzačné kotly Gepard Condens sú inteligentné a kráčajú s dobou. Sú kompatibilné s  rôznymi typmi regulácie, s možnosťou spolupráce so solárnym systémom na prípravu teplej vody. Jedným z hlavných faktorov je pritom ich maximálna flexibilita.


Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.

Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Energiu a peniaze ušetrí za vás

Veľký komfort na malej ploche zaručuje kotol Gepard Condens aj vďaka tomu, že má vynikajúci pomer veľkosť/výkon. Kotol má hydraulický blok novej generácie, ktorý zaručuje vysoký komfort či už pri vykurovaní alebo príprave teplej vody. Okrem toho, že spoľahlivo vykuruje, dodá teplú vodu okamžite pre celú rodinu, či už prietokovým spôsobom, alebo z externého zásobníka, a to podľa typu kotla. Úsporu prevádzkových nákladov tiež zaručuje použitie vysokoúčinného čerpadla, ktoré v porovnaní s klasickými čerpadlami spotrebuje v priemere ročne až o 75 % menej elektrickej energie. Kotol zároveň ponúka takú úroveň bezpečnosti, ktorá je v jeho cenovej skupine, spolu s jeho výkonnosťou a pohodlnou prevádzkou, absolútne jedinečná.


Elegantnú zostavu tvorí kotol Gepard Condens so zásobníkom B60Z s objemom 58 litrov.

Elegantnú zostavu tvorí kotol Gepard Condens so zásobníkom B60Z s objemom 58 litrov.
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Inšpirovaný automobilmi

Srdcom nového radu kotlov Gepard Condens je nový unikátny patentovaný výmenník tepla, ktorého konštrukcia bola inšpirovaná automobilovým priemyslom. Výmenník vďaka tomu podáva vynikajúci výkon a umožňuje veľmi účinnú prevádzku kotla. Je vyrábaný zo zliatiny hliníka a kremíka – teda z toho istého materiálu, ktorý využíva automobilový priemysel. Gepard Condens dokonale zapadne do moderného aj klasického prostredia. Hodí sa do každej domácnosti a vyzerá oveľa drahší, než v skutočnosti je. A tak dobre, ako vyzerá, tak ľahko a pohodlne ho možno i používať. Jeho ovládanie je jednoduché, prehľadné a intuitívne. Kotol sa dá bezpečne umiestniť aj do rohu, výklenku či malej miestnosti. Má množstvo vlastností, ktoré uľahčujú jeho inštaláciu v domácnostiach. Rozhodnutie vybrať si kondenzačný kotol nikdy nebolo jednoduchšie. A to vďaka vysokej účinnosti, nízkym účtom za energie, bezkonkurenčnej životnosti, kvalite a výnimočne jednoduchej obsluhe. Kotly Gepard Condens sú v predaji od septembra 2015.

www.protherm.sk

Zdroj: Protherm
PR článok

Kategória: Energia
Tagy: vykurovanie
Zdieľať článok

Diskusia