Zdroj: Romotop

Krbové kachle GREMIO

20. 10. 2022 Zdieľať

Krbové kachle s keramickým obkladom radu GREMIO majú klasický až rustikálny dizajn, ktorý sa uplatní predovšetkým v klasických alebo tradičných interiéroch. Na výber je niekoľko typov. Všetky sú postavené na spoločnom technickom základe, ale líšia sa výsledným dizajnom.

Krbové kachle GREMIO sú obložené keramickými kachľami, ktoré môžu mať niekoľko rôznych farieb glazúry, a to podľa želania zákazníka. Môžu sa stať dominantou priestoru alebo skvele ladiť s okolitými materiálmi a zdôrazniť tým napríklad architektúru typickej chalupy. Krbové kachle GREMIO sú vhodné aj do nízkoenergetických stavieb.

Akumulačné kachle v dome

Zdroj: Romotop

Vďaka centrálnemu prívodu externého vzduchu do palivovej komory sa nespotrebováva ten z interiéru. Konštrukcia kachlí štandardne umožňuje zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Sklo dvierok je na vnútornej strane zmývané prívodom sekundárneho vzduchu, čo zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvárnicami. Kachle možno vybaviť akumulačnými prvkami na uskladnenie tepelnej energie a jej následnému odovzdávaniu do interiéru.

Akumulačné kachle

Zdroj: Romotop

Viac na www.romotop.sk

Zdroj: Romotop

Kategória: Energia
Tagy: akumulačné vykurovanie keramika kozub kozubové kachle
Zdieľať článok