Terasa Terafest lide
Zdroj: WPC – WOODPLASTIC

Vyberáte terasu? Nechajte si poradiť

12. 12. 2022 Zdieľať

Manželia Klimkovi z Bardejova sa rozhodli zaobstarať si terasu z WPC. Vzhľadom na to, že to pre nich nie je úplne malá investícia, nechceli vybrať zle a požiadali o odbornú radu.

S výberom im pomohol Petr Hromek, obchodný manažér českej spoločnosti WPC – Woodplastic, ktorá pôsobí aj na slovenskom trhu.

Petr Hromek, obchodný manažér spoločnosti WPC - WOODPLASTIC

Petr Hromek, obchodný manažér spoločnosti WPC – Woodplastic Zdroj: WPC – WOODPLASTIC

„WPC alebo drevoplast zažíva v posledných rokoch obrovský boom a pre zákazníkov nie je úplne ľahké sa v ponuke zorientovať. Odporúčam začať tým, že sa zameriate na prevereného výrobcu s dobrými referenciami. Takého, ktorý vám pomôže ako s návrhom, tak aj výberom povrchov a farieb.

Stávkou na istotu sú kvalitné plnoprofilové dosky, atraktívne, odolné a nenáročné na údržbu. Také terasy dokážu dlhodobo odolávať všetkým rozmarom počasia – dažďu, snehu, mrazu aj UV žiareniu, a to bez zmeny vzhľadu a vlastností. A pretože nemusíte investovať čas, financie ani úsilie do ich údržby, ich obstaranie sa vám minimálne z finančného hľadiska určite oplatí. Naša firma vyrába produkty rady Terafest®, pri ktorých garantujeme kvalitu a originalitu aj tzv. „rodným listom“ a poskytujeme na ne záruku až 25 rokov.“

Terasa od WPC-WOODPLASTIC

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC

Viac informácií na www.woodplastic.sk.

Zdroj: WPC – WOODPLASTIC a.s.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: plánovanie záhrady terasy vonkajšie terasy záhradné sedenie
Zdieľať článok