Pravá letná pohoda? Slniečko, terasa, bazén

Pravá letná pohoda? Slniečko, terasa, bazén

16. 05. 2011
Zdieľať

Ako si predstavujete pohodovo strávený horúci letný deň u vás doma? Väčšine sa určite vybaví slniečko, príjemne chladivá voda v bazéne a ležadlo na terase s naservírovaným osviežujúcim nápojom.

— Advertorial spoločnosti Deceuninck, spol. s r.o. —

Slniečku svietiť neprikážeme, teplotu vody v bazéne si postrážime aj sami, ale ako vybrať tú ideálnu terasu? Pohodovú terasu, na ktorej si každú chvíľu nezadriete triesku. Terasu, ktorá nie je na slniečku rozžeravená do biela. Terasu, ktorá po jednom lete nehnije. Ale predovšetkým terasu, o ktorú sa nemusíte nijako zvlášť starať?Deceuninck, spol. s r.o.

Dosť už bolo neustálemu olejovaniu dosiek, dosť bolo vytiahnutých triesok z bosých chodidiel. Kto hľadá materiál na terasu, ktorý nevyžaduje žiadnu náročnú starostlivosť, ale pritom má vzhľad a hrejivosť dreva, pre toho sú ideálne terasy z kompozitného materiálu Twinson, Kompozitné materiály pripomínajú na pohľad aj na dotyk drevo, ale pritom majú odolnosť a stálosť plastu. Nie je však kompozit ako kompozit! Vyvážené zloženie Twinsonu (50 % dreva a 50 % PVC) zaručuje materiálu ideálnu trvanlivosť, pevnosť a odolnosť. Twinson je úplne recyklovateľný, a teda šetrný k životnému prostrediu, vodovzdorný, nekrúti sa ani sa neštiepi, ľahko sa montuje a môže sa formovať do rôznych geometrických tvarov.


Pravá letná pohoda? Slniečko, terasa, bazén

1009808
Deceuninck, spol. s r.o.

Materiál Twinson sa ponúka vo dvoch variantoch. Prvý z nich, Twinson O-Terrace, sa najčastejšie používa pre stavbu terás s menšou plochou najmä v rodinných domoch, ale aj na stavbu záhradných chodníčkov či vonkajších schodov. Pre terasy s väčšími plochami je určený druhý variant Twinson O-Terrace +. Je robustnejší s vyššou nosnosťou, dosky sú širšie a na rozdiel od Twinson O-Terrace majú iný vlnitý povrch. Líšia sa aj spôsobom montáže. Vďaka systému pero-drážka sú škáry medzi doskami menšie, takže medzi ne nezapadnú žiadne malé predmety.Deceuninck, spol. s r.o

Pre svoj nekĺzavý a rýchloschnúci povrch sú oba typy ideálnym materiálom pre obloženie plôch pri bazénoch. Oba varianty sú veľmi pevné a odolné proti plesniam, škodcom či drevokazným hubám. Na rozdiel od drevených terás nevyžadujú náročnú údržbu. V prípade znečistenia stačí povrch terasy ostriekať vodou z vysokotlakového čističa, na škvrny sa používa špeciálny čistič. Twinson O-Terrace i Twinson O-Terrace + sa ponúkajú v 8 farebných odtieňoch. Každý si môže vybrať vhodný odtieň tak, aby terasa dokonale ladila s okolitým prostredím.

A čo je najlepšie? Od mája do konca júna kúpite terasy Twinson so zľavou 10 % u všetkých autorizovaných predajcov!

Viac informácií nájdete na www.okno-centrum.sk.

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: terasy
Zdieľať článok

Diskusia