Zdroj: Blumeria

Neviete si rady s problémami vo vašej záhrade? Táto príručka je presne pre vás

20. 11. 2023 Zdieľať

Záhradníčenie nie je žiadna veda, ak však v tejto oblasti nie ste skúsený, môže sa vám stať, že budete potrebovať návod na boj s nepriateľmi vašej záhrady. Pomôcť vám dokáže nejedna dostupná publikácia, no my máme pre vás skutočného špecialistu na trhu.

Spoločnosť Blumeria Consulting s.r.o. rokmi získala v oblasti poľnohospodárstva rozsiahle skúsenosti. Tie sa rozhodla pretaviť do praktickej príručky, v ktorej si každý nájde svoje. Encyklopédia chorôb, škodcov a výživy záhradníckych sa zíde každému záhradkárovi, veľkej spoločnosti aj do lavíc škôl.

Reklama na novú encyklopédiu škodcov a chorôb rastlín.

Zdroj: Blumeria

Autentické problémy

V Encyklopédii nájdete všetky potrebné informácie zamerané na ochranu a výživu záhradníckych rastlín. Obsahuje niekoľko bonusov: Kalendár ochrany rastlín a odporúčané prípravky na ochranu rastlín v praktickej tabuľke.

Nájdete tu situácie priamo z terénu, sú autentické a vznikali zo skutočnej praxe pracovníkov, partnerov a zákazníkov spoločnosti Blumeria Consulting. Súčasťou sú fotografie reálnych problémov, s ktorými sa môžete stretnúť vo vašej záhrade.

Strana 38 v encyklopédii.

Zdroj: Blumeria

Zvýhodnená cena

Encyklopédia vychádza v novembri. Predávať sa bude výhradne cez e-shop sanaplant.sk. Bežná predajná cena je 79 eur, no vy si ju môžete zakúpiť za 69.90 eur do konca kalendárneho roka prostredníctvom e-shopu.

Zdroj: Blumeria consulting s.r.o.

Kategória: Hurá do záhrady
Tagy: choroby rastlín škodce
Zdieľať článok