02. 07. 2008 Zdieľať

Vyskúšajte nový, unikátny kompozitný materiál Twinson, vyvinutý špecialistami spoločnosti Deceuninck, ktorý v sebe kombinuje výhody dreva a PVC. Terasy z materiálu Twinson sú pevné, ľahko udržiavateľné a majú dlhú životnosť. K dispozícii je v ôsmich farbách.

—Komerčná prezentácia spoločnosti Deceuninck, spol. s r.o.—

 

 

Materiál Twinson je jedinečný spojením borovicového dreva a umelého polyméru PVC. Tento kompozitný materiál by v budúcnosti mohol celkom nahradiť drevo ako výhradný stavebný materiál. Zlučuje v sebe najlepšie vlastnosti oboch materiálov a vytvára tak ideálne riešenie pre vonkajšie terasy. Užívateľom prináša komfort v podobe príjemného povrchu a dlhej životnosti. Veľkou prednosťou materiálu Twinson sú nízke nároky na údržbu vonkajšej plochy bez potreby každoročného olejovania a preparácie.


Užite si leto na novej terase

155887

Obľúbený je aj vďaka jednoduchej montáži, pretože samotné zostavenie terasy je nenáročné. Terasové dosky Twinson sa totiž vďaka skrytému systému antikorových spojok pripevní na vopred pripravený rošt a ľahko ukončí soklovou krycou lištou. Twinson sa ponúka v ôsmich farebných odtieňoch mandľovobéžový, olivovozelený, marhuľovohnedý, lieskovohnedý, kôrovohnedý, trsovohnedý, pelendrekovočierny a kameňosivý. Každý si teda môže vybrať vhodný odtieň tak, aby dokonale ladil s okolitým prostredím.

Možnosti využitia stavebného materiálu Twinson sú široké. Materiál je vodovzdorný, nekrúti sa, ani sa neštiepi. Ľahko sa montuje a môže sa formovať do rôznych geometrických tvarov. V súčasnosti sa najčastejšie používa na stavbu terás, záhradných chodníčkov a vonkajších schodov. Pre svoj nešmykľavý povrch je ideálnym materiálom pre obloženie plôch pri bazénoch. Spoločnosť Deceuninck ponúka aj verziu vhodnú na vonkajší obklad stien.


Užite si leto na novej terase

155890

Materiál Twinson je moderný stavebný materiál, ktorý je zároveň šetrný k životnému prostrediu. Je plne recyklovateľný a je vynikajúcou alternatívou k exotickým tvrdým drevám, ktoré sú dostupné iba v ohrozených dažďových pralesoch. Twinson obsahuje drevo borovice, ktorá rýchle rastie v neustále obnovovaných lesoch, takže sa jeho využívaním neškodí životnému prostrediu. Materiál Twinson je zkrátka materiálom budúcnosti.

Viac informácií nájdete na www.okno-centrum.sk.

Kategória: Podlaha, dlažba Záhrada a exteriér Záhradné stavby
Tagy: podlahy schody terasy
Zdieľať článok