Zdroj: Deceuninck

Terasa bezpečná aj pre deti

10. 05. 2022 Zdieľať

Sen o krásnej a pritom bezpečnej terase si splníte s kompozitným materiálom Twinson. Rovnomerné zastúpenie dreva a plastu zaisťuje doskám pekný prírodný vzhľad a navyše vysokú odolnosť a bezúdržbovosť.

Ide o extrémne pevný materiál, ktorý znesie vysokú záťaž, dosky sú nehorľavé a odolné proti vplyvom počasia či hubám a plesniam. Materiál sa neláme a je navyše protišmykový.

Aj pre chôdzu naboso

Kompozitné dosky Twinson majú atest pre materiály používané na výrobu hračiek pre deti. Sú tak úplne bezpečné. Protišmykový povrch je zárukou bezpečného pohybu po terase, hygienický atest zaručuje, že sa z terasy ani na slniečku neuvoľňujú žiadne prchavé organické zlúčeniny, ktoré by boli škodlivé pre vaše zdravie. Počas dažďa sa zas nemusíte obávať, že by sa do pôdy na záhrade vsakovali nebezpečné látky. Twinson je navyše materiál, ktorý je príjemný i pre chôdzu „naboso“ a nemusíte sa báť zapichnutia triesky do nohy.

Holé chodidlá na terase detail

Terasové dosky Twinson sú ideálne aj pre chôdzu naboso, pretože sú protišmykové a báť sa netreba ani triesok. Zdroj: Deceuninck

Terasové dosky sú uchytené zospodu klipmi, takže neprídete do styku s trčiacimi klincami či skrutkami. Dosky CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO sa navyše pýšia certifikáciou požiarnej odolnosti BROOF (t1), takže ich možno navrhnúť aj na strešné terasy či balkóny.

Oheň na terase detail

Dosky CHARACTER MASSIVE a MAJESTIC MASSIVE PRO sa pýšia certifikáciou požiarnej odolnosti BROOF (t1). Zdroj: Deceuninck

Prešli náročnou skúškou, ktorou sa dokázalo, že odolávajú sálavému teplu aj odlietavajúcim iskrám a bránia tak šíreniu požiaru. Na terasy Twinson sa vzťahuje záruka až 25 rokov.

Viac na www.chcemterasu.sk

Zdroj: Deceuninck

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: kompozit kompozitné materiály terasové platne terasy
Zdieľať článok