Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Túžite po bazéne? Nakupujte bazénové lemy 3 + 1 zadarmo

09. 07. 2021 Zdieľať

Teplý letný vánok, v ktorom sa mieša vôňa rozkvitnutej levandule a rozmarínu, hojdacia sieť a slnečník spríjemňujú pobyt na rozohriatej záhrade, to všetko dotvára mozaiku dokonalého leta. Želané osvieženie prináša počas letných horúčav najmä záhradný bazén, ktorý je často centrálnym prvkom exteriéru vášho domu. Je architektonickým prvkom, ktorý vnáša do záhrady štýlovosť a hravosť a je priestorom, kde rodina trávi spoločný čas po práci či cez víkendy. Preto by okolie bazéna malo spĺňať najvyššie estetické ako aj praktické požiadavky.

S príchodom letných dní a teplého počasia vám prinášame špeciálnu letnú ponuku. V termíne od 6. 7. 2021 do 31. 8. 2021 budú všetky bazénové lemy dostupné v jedinečnej ponuke 3 + 1 zadarmo.

Letná ponuka spoločnosti Semmelrock platí na bazénové lemy spoločnosti (základný prvok/rohový prvok) Bradstone Old Town, Bradstone Travero, Bradstone Lias a Sven. Spoznajte rozmanitosť ich prevedenia pre vaše projekty:

Bradstone Old Town bazénový lem

Koncepčné riešenie okolo bazéna nájdeme aj pri Bradstone Old Town. Bazénový lem je dostupný v dvoch vyhotoveniach – slonovinová a pieskovcová. Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporia južanskú atmosféru. Dostupné sú v dvoch farebných variantoch: pieskovcová a slonovinová melírovaná.

Svetlá dlažba pri bazéne

Bradstone Old Town bazénový lem, pieskovcová. Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Semmelrock_bradstone_old_town_bazenovy_lem_slonovinova_melirovana

Bradstone Old Town bazénový lem, slonovinová melírovaná. Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Bradstone Travero bazénový lem

Bazénové lemy Bradstone Travero sú praktickým a elegantným riešením lemovania bazénov. Svojím štruktúrovaným povrchom a farbou prírodného travertínu dodávajú priestoru prirodzený charakter. Lemy sú dostupné vo farebnom prevedení béžová melírovaná.

Bazén so svetlou dlažbou

Bradstone Travero bazénový lem, béžová melírovaná. Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Bradstone Lias bazénový lem

Bazénové lemy Bradstone Lias sú autentické, so silným výrazom a nadčasovo krásne. Inšpirované jedinečnou atmosférou starého kláštora na juhu Anglicka. Presviedčajú svojím prirodzene štruktúrovaným povrchom s intenzívnym farebným tieňovaním. Dostupné sú v dvoch farebných variantoch: popolavá sivá a dymová hnedá.

Bazénový lem

Bradstone Lias bazénový lem, popolavá sivá. Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Sven bazénové lemy

Jemnosť povrchu prepožičiava Sven bazénovým lemom prirodzene jemná štruktúra dreva. Farebné prevedenie severskej elegancie sa tak prenáša do každého prostredia. Lemy sú dostupné vo farebnom prevedení škandinávska sivá melírovaná.

Svetláá dlažba na terase s posedením

Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Viac informácii na www.semmelrock.sk

PR článok SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: bazén terasy záhradné bazény záhradné inšpirácie
Zdieľať článok