Inovovaný podlahový systém pre exteriér

Inovovaný podlahový systém pre exteriér

10. 05. 2010 Zdieľať

Osvedčený a obľúbený podlahový systém z kompozitného materiálu Twinson O-Terrace prešiel zmenami. Inovovaný podlahový systém pre exteriér Twinson O-Terrace+ nadchne aj náročných. Vďaka vyššej pevnosti a jednoduchej inštalácii je vhodný do exteriérov, ktoré sú vystavené vysokej záťaži a náročným klimatickým podmienkam.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Deceuninck, spol. s r.o. —

Twinson-O-Terrace+ prináša pridanú hodnotu v podobe masívnejších a pevnejších terasových dosiek. Dostatočná stabilita systému umožňuje jeho použitie na väčších plochách zaťažovaných každodennou prevádzkou.


Inovovaný podlahový systém pre exteriér

261799
Deceuninck

Materiál vzniká vyváženým pomerom borovicového dreva a polymerizujúceho PVC. Drevená zložka dodáva Twinson O-Terrace+ prirodzený drevený vzhľad. Plastová zložka chráni terasu pred degradačným pôsobením chemicky upravovanej vody, vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, ale aj pred vznikom plesní.

Krásna a bezpečná terasa

Dekory terasových dosák Twinson-O-Terrace + znázorňujú predovšetkým krásu prírodného dreva, vrátane exotického. Výrobok sa ponúka v ôsmich odtieňoch. Jemný vlnitý povrch dosiek vytvára atraktívny reliéf celej podlahy, vďaka čomu podčiarkuje príjemnú atmosféru daného miesta. Terasa pôsobí ako kompaktný celok, aj vďaka dvom dômyselným typom jej zakončenia: elegantná soklová lišta pre prirodzené uzavretie skladby terasy alebo hliníkový ukončovací profil. Vysoká odolnosť materiálu zaručuje, že ani po rokoch nestratí terasa svoju krásu. Materiál odoláva dlhoročnému cyklickému striedaniu náročných klimatických podmienok bez akejkoľvek zmeny tvaru či farebnosti.

Užívateľský komfort zaručuje aj protišmyková povrchová úprava Twinson O-Terrace+, vďaka ktorej sa osvedčil najmä v okolí bazénov a vodných plôch. Materiál je priateľský aj k bosým nohám. Nemôže dôjsť k zadretiu triesky ani k nepríjemnému páleniu chodila.

Plus pre väčšie pohodlie


Inovovaný podlahový systém pre exteriér

261801
Deceuninck

Twinson O-Terrace+ ponúka funkčné prvky, ktoré zjednodušujú aplikáciu výrobku na veľkých plochách. Vzdialenosť medzi podkladovými profilmi je 60 cm, namiesto štandardných 50 cm. Praktická a nenáročná je aj rýchla montáž terasy. Jedinečným konštrukčným prvkom Twinson O-Terrace+ je nosný hliníkový profil. Ten umožňuje umiestniť konštrukciu z kompozitného i na nespevnené povrchy alebo ju použiť na mostoch a terasách na podestách.

Spoľahlivú inštaláciu Twinson O-Terrace+ umožňuje systém clip & slide. Systém pero-drážka bol navrhnutý tak, aby medzi doskami nevznikala škára. Medzi terasovými doskami tak neprepadne ani minca. V prípade poškodenia však možno bez problémov vymeniť hoci len jedinú dosku bez náročnej demontáže celej terasy. Podobne nenáročná je aj údržba Twinson O-Terrace+. Materiál si nevyžaduje žiadne pravidelné olejovanie či ošetrovanie impregnačnými nátermi. Väčšinu znečistení a škvŕn možno odstrániť bežným vysokotlakovým čističom. Dlhoročné pohodlie garantuje aj výrobca podlahového systému, ktorý poskytuje na materiál až 25 ročnú záruku.

Ďalšie informácie nájdete na webu Ďalšie informácie nájdete na webu www.okno-centrum.sk

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: podlahy
Zdieľať článok