Dizajnové spálňové zostavy

Dizajnové spálňové zostavy

01. 03. 2012
Zdieľať

Predstavujeme vám dizajnové zostavy postelí vytvorené nábytkovým dizajnérom Ing. Tomášom Dobríkom v duchu moderného vzhľadu, elegancie a funkčnosti. Prezrite si zaujímavé kolekcie.

Posteľ CUBE
Posteľ CUBE od spoločnosti Indeco predstavuje plnohodnotné, modifikovateľné a pritom jednoduché lôžko. Zaujímavosťou je zabudovaný úložný priestor priamo v konštrukcii. Rám postele s matracmi je položený na dvoch samostatných korpusoch, vďaka ktorým posteľ získava o funkciu naviac a užívateľovi sa takto ponúka veľký a ľahko dostupný priestor na odkladanie vecí. Úložný korpus je efektívnym riešením, ktoré lôžku CUBE dáva svojský tvarový výraz a tým obohacuje celý interiér.
Jednoduchosti konštrukcie korešponduje aj tvarové riešenie, pri ktorom sa vychádzalo z elementárnych geometrických foriem a moderných línií.
V závislosti od potrieb zákazníka je možné lôžko doplniť o efektný úložný priestor na
odkladanie perín, či podsvietiť úložné korpusy pásom s LED diódami.
Súčasťou kolekcie sú aj nočné stolíky a komody, ktoré sa dodávajú v dekoroch totožných s dekorom postelí, vďaka čomu dostáva interiér zladený a harmonický charakter.


Dizajnové spálňové zostavy

1072905
Indeco


Posteľ LINEA
Elegantne odľahčený typ postele predstavuje lôžko LINEA. Jeho telo pozostáva z dvoch, do seba sa prelínajúcich hmôt, spočívajúcich na moderných hliníkových nohách. Zaujímavosť navrhnutého tvarového riešenia možno podčiarknuť aj vhodným farebným prevedením pri kombinácii kontrastných tónov.
Aj pri posteli LINEA sa dôraz kladie na tvarovú eleganciu, konštrukčnú jednoduchosť a kvalitu odpočinku. V ráme postele je zabudovaný rošt, na ktorom je položený voľný matrac voliteľný podľa potrieb užívateľa.
V rámci kolekcie sú navrhnuté aj dizajnovo odpovedajúce nočné stolíky a komody. Vďaka tomu je kolekcia komplexná a ponúka zaujímavé a navzájom vyladené nábytkové prvky vytvárajúce pokojný a vyvážený interiér.


Dizajnové spálňové zostavy

1072903
Indeco

Posteľ ARTECH
ARTECH, elegantné línie v spálňových priestoroch. Cieľom je ponúknuť harmonickú a masívne pôsobiacu posteľ. Výrazné geometrické tvary sú konštrukčne previazané a vytvárajú ucelený dominantný prvok interiéru.
Zachovanie čistej geometrie sa prejavuje aj na tvare záhlavia, ktorého hrúbka plynulo vychádza z hrúbky soklu. Spomínané záhlavie možno obohatiť aj o úložný priestor, vďaka čomu sa prakticky využíva ďalšia voľná plocha v interiéry. Posteľ ARTECH je navrhnutá aj vo variante s vysokým čelom, ktoré zútulňuje a zavetráva odpočinkový priestor.
Súčasťou kolekcie sú aj samostatné nočné stolíky a komody, ktoré sú navrhnuté v
otvorenom vzdušnom prevedený, alebo ich je možné aj uzatvárať.
ARTECH dáva možnosť vytvoriť stabilne pôsobiaci a upokojujúci priestor tak dôležitý na relax a načerpanie nových síl.


Dizajnové spálňové zostavy

1072904
Indeco

Všetky uvedené kolekcie sú navrhnuté v spolupráci so spoločnosťou INDECO

Kategória: Aktuality Dizajn Spálňa
Tagy: dizajn indeco spálňa
Zdieľať článok

Diskusia