Keď sa + rovná terase na celý život

Keď sa + rovná terase na celý život

16. 09. 2009
Zdieľať

Vaše srdce si získa okamžite. Podmaní si Vás krásou, ušľachtilými vlastnosťami alebo ich dokonalým spojením. Je skromná, nevyžaduje si veľa pozornosti, pritom si však spoločnosť ľudí vychutnáva. Aj po mnohých rokoch bude rovnako pôvabná, ako keď ste sa prvýkrát stretli. Terasa Twinson O-Terrace+.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Deceuninck, spol. s r.o. —

Terasa je srdcová záležitosť. Fanúšikovia kvalitných materiálov sa preto môžu tešiť, že na náš trh prichádza exkluzívny výrobok Twinson O-Terrace+. Inovovaný podlahový systém pre exteriér má ambície zaujať nielen užívateľov z komerčnej sféry, medzi ktorých patria reštaurácie, kaviarne, hotely či rekreačné areály. Plus v podobe vylepšených funkčných vlastností terasových dosák ocenia aj zákazníci, ktorí považujú terasu za epicentrum spoločenského života ich domácnosti.


Keď sa + rovná terase na celý život

213746

Terasovými doskami Twinson O-Terrace+ sú nadšení aj architekti. Vďaka vyššej pevnosti materiálu a hliníkovým podkladom sa zvýšila nosnosť celej podlahovej konštrukcie. To významne rozširuje možnosti kreatívnych architektonických riešení exteriéru i spôsobov použitia tohto materiálu.

Twinson O-Terrace+ už dnes predznamenáva budúci vývoj v oblasti podlahových systémov pre exteriér. Vyrába sa z dokonalo stabilného materiálu, ktorý v sebe snúbi príťažlivý vzhľad dreva s trvanlivosťou a odolnosťou PVC. Plastová zložka chráni terasu pred degradačným pôsobením chemicky upravovanej vody, vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, ale aj pred vznikom plesní. Drevená zložka dodáva Twinson O-Terrace+ prirodzený drevený vzhľad. Nesie však v sebe aj ekologický aspekt. Drevná hmota pre výrobu kompozitných dosiek Twinson sa nezískava bezohľadnou ťažbou. Po uplynutí životnosti možno tento ekologický výrobok bezpečne recyklovať.

Plus prináša pridanú hodnotu osvedčenému podlahovému systému Twinson O-Terrace, ktorý si obľúbila odborná i široká verejnosť. Plus znamená masívnejšie a pevnejšie terasové dosky. Dostatočná stabilita systému umožňuje jeho použitie na väčších plochách zaťažovaných každodennou prevádzkou.


Keď sa + rovná terase na celý život

213748

Krása, ktorá nezvädne
Twinson O-Terrace+ je pripravený žiariť vo svetle reflektorov. Naturálna krása a variabilná farebnosť sa z vašej terasy nevytratia ani po rokoch. Materiál odoláva dlhoročnému cyklickému striedaniu náročných klimatických podmienok bez akejkoľvek zmeny tvaru či farebnosti.

Dekory terasových dosák znázorňujú predovšetkým krásu prírodného dreva, vrátane toho exotického. Výrobok sa ponúka v ôsmich oku lahodiacich odtieňoch, ktoré by tomuto materiálu mohli závidieť aj mnohé drevené terasy. Jemný vlnitý povrch dosiek vytvára atraktívny reliéf celej podlahy, vďaka čomu podčiarkuje príjemnú atmosféru daného miesta. Terasa pôsobí ako kompaktný celok, aj vďaka dvom dômyselným typom jej zakončenia: elegantná soklová lišta pre prirodzené uzavretie skladby terasy alebo hliníkový ukončovací profil.

Vraví sa, že nielen krásu, ale aj lásku si treba starostlivo pestovať. Twinson O-Terrace+ si v tomto zmysle žiada iba toľko pozornosti, koľko ste mu ochotní venovať. Starostlivosť o tento materiál si nevyžaduje žiadne pravidelné olejovanie či ošetrovanie impregnačnými nátermi. Väčšinu znečistení a škvŕn odstránite bežným vysokotlakovým čističom.


Keď sa + rovná terase na celý život

213749

Plus ako synonymum väčšieho komfortu
Výpočet predností materiálu sa nekončí len atraktívnym vzhľadom, ktorý sa nezmení ani časom. Užívateľské výhody tohto materiálu zahŕňajú viac ako dlhú životnosť bez namáhavej údržby. Ak vám záleží na zdraví a pohodlí vašej rodiny i hostí oceníte najmä bezpečnosť materiálu. Twinson O-Terrace+ sa vďaka protišmykovej povrchovej úprave osvedčil predovšetkým v okolí bazénov a vodných plôch. Materiál je priateľský aj k bosým nohám. Nemôže dôjsť k zadretiu triesky ani k nepríjemnému páleniu chodila.

Twinson O-Terrace+ ponúka aj ďalšie funkčné prvky, ktoré sprístupňujú pohodlnú aplikáciu tohto výrobku predovšetkým na veľkých plochách. Vzdialenosť medzi podkladovými profilmi je totiž 60 cm, namiesto štandardných 50 cm. Praktická a nenáročná je aj rýchla montáž terasy. Spoľahlivú inštaláciu umožňuje systém clip & slide. Systém pero-drážka bol navrhnutý tak, aby medzi doskami nevznikala škára. Medzi terasovými doskami Vám tak neprepadne ani minca. V prípade poškodenia však možno vymeniť hoci len jedinú dosku bez náročnej demontáže celej terasy.

Inovatívny Twinson O-Terrace+ prináša špeciálne prvky, ktoré zdokonaľujú už aj tak znamenitý materiál. Plus sa tak rovná dokonalej dlhodobej harmónii medzi užívateľom a terasou.

Viac informácií o terasových systémoch Twinson od spoločnosti Deceuninck nájdete na www.okno-centrum.sk.

 

Kategória: Záhrada a exteriér Záhradné stavby
Tagy: terasy
Zdieľať článok

Diskusia