Zdroj: Deceuninck

Drevoplast – dobrá voľba nielen pre terasu

08. 07. 2021 Zdieľať

Medzi materiálmi používanými na stavbu terasy si drevoplasty v posledných rokoch vydobyli veľkú popularitu, a to pre svoje skvelé vlastnosti – odolnosť voči vplyvom počasia, dlhá životnosť, stálofarebnosť, ľahká inštalácia a bezúdržbovosť.

Okrem terasy pri dome s týmto materiálom môžete spevniť plochy v okolí bazéna, cestu k záhradnému jazierku, vybudovať schody do svahu, postaviť plot či obložiť dom.

Moderný dom s kompozitným obložením fasády

Okrem terasy si v rovnakej farbe môžete zvoliť i kompozitné obloženie fasády, podbitie alebo plot a navzájom tak všetky tieto prvky zjednotiť. Zdroj: Deceuninck

Pre majiteľov záhrad, ktorí si potrpia na dizajn, je ideálny systém Twinson. Dokáže vyhovieť akejkoľvek veľkosti i tvaru terasy, bazéna alebo parkovacieho miesta. Je dokonalou imitáciou drevených dosiek a navyše máte na výber z rôznych farebných i povrchových úprav.

Tmavosivá terasa s lehátkom

Twinson sa vďaka systému Twinson Click jednoducho a rýchlo inštaluje. Zdroj: Deceuninck

S masívnymi terasovými doskami Character Massive môžete zaobchádzať ako s drevenými a tvarovať ich pomocou bežne dostupných nástrojov na opracovanie dreva. Kompozitné dosky Twinson sa môžu inštalovať aj na nerovný podklad. Výškové rozdiely až do 215 mm jednoducho zvládnu nastaviteľné terče s nadstavcami. A to najlepšie nakoniec. Jednoduchý princíp bezskrutkovej skladačky, na ktorom je patentovaný klikací systém Twinson Click postavený, umožňuje rýchlu inštaláciu.

Viac na www.twinson.com/sk-sk a www.chcemterasu.sk

Zdroj: Deceuninck

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: chodník Drevoplastové výrobky fasády kompozitné materiály obkladové materiály ploty terasová doska terasy
Zdieľať článok