Zdroj: Schiedel

Kachle pre dom alebo chatu

30. 06. 2022 Zdieľať

Krbové kachle v modernom šate s funkciami, ktoré oceníte pre ich bezpečnosť.

Schiedel má v ponuke nové krbové kachle SARGAS a MIMAS. Vyšli sme tak v ústrety záujemcom o ďalší dizajn. K dispozícii bude nižšia verzia krbových kachlí – SARGAS. Vyššia verzia, kruhového vzhľadu , s názvom MIMAS zase vzhľadovo bude lákať svojim dokonalým dizajnovým vzhľadom.

Krbové kachle v modernej veľkej obývačke domu

Zdroj: Schiedel

Úlohou v dnešnej dobe už nie je len dotvoriť interiér a vytvoriť pohodu pár dní v roku, ale stúpa počet záujemcov stúpa predovšetkým zo skupiny zodpovedných a opatrných, ktorí vzhľadom na možné problémy s dostupnosťou plynu alebo aj elektrickej energie chcú mať zabezpečené tepelnú pohodu, svetlo a teplo za každých okolností.

Krbové kachle v modernej veľkej obývačke domu

Zdroj: Schiedel

Krbové kachle aj pod komínom, Schiedel SARGAS alebo MIMAS, sú určené nielen pre modernú výstavbu, ale samozrejme aj ako nový zdroj tepla do staršej výstavby, napríklad pre vašu chatu, chatku. Výhodou krbových kachlí Schiedel je, že ich viete napojiť pohodlne na prívod vzduchu z exteriéru. Teda v obývacej izbe nedôjde k spotrebovaniu vzduchu, ktorý my ľudia dýchame, na horenie v kachliach. Vzduch je možné privádzať priamo komínom, pri využití napríklad komína Schiedel Permeter Smooth Air. Napojenie prívodu vzduchu v krbových kachliach Schiedel SARGAS a MIMAS je tiež možné v ich spodnej časti, teda cez podlahu, alebo zo zadnej časti kachlí alebo na vrchnej časti, ak zvolíte na odvod spalín komín nad kachlami.

Krbové kachle pod komínom

Zdroj: Schiedel

Krbové kachle Schiedel majú ideálny výkon, komín zmontujete nad kachlami ľahko, rýchlo. K dispozícii sú prvky, ktoré zabezpečia bezpečný prechod komína aj cez horľavé materiály, strop i strechu.

Zdroj: PR článok Schiedel Slovensko s.r.o.

Kategória: Energia
Tagy: komín kozub kozubové kachle sálavé vykurovanie vykurovacie systémy
Zdieľať článok